2016 11 15

Spalvingos Mindaugo Kuzminsko minutės – su dėjimu ir varžovų trenerio kaprizais

Mindaugas Kuzminskas prie „New York Knicks“ pergalės prisidėjo žaisdamas vos tris minutes. Bet per jas nutiko daug įdomių dalykų. Svarbiausia, kad „Knicks“ apgynė namų tvirtovę ir parklupdė „Dallas Mavericks“ krepšininkus 93:77 (15:23, 21:16, 31:12, 26:26).
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Knicks“ nugalėjo „Mavericks“ komandą 93:77.
  • M.Kuzminskas per 3 minutes pasižymėjo dėjimu į krepšį.
  • C.Anthony ir K.Porzingis pelnė po 24 taškus.
  • Pergalę atnešė laimėtas trečiasis kėlinys 31:12.

Lietuvis pasirodė aikštėje iki rungtynių pabaigos likus žaisti 3 min. 19 sek., kai „Knicks“ užtikrintai pirmavo 85:66.

Carmelo Anthony darbas buvo baigtas – jis su Kristapu Porzingiu pelnė po 24 taškus ir sukrovė pergalingą persvarą.

Tiesa, ją „Knicks“ susikūrė tik po pertraukos, kai ant suolo pasodino pagrindinį vidurio puolėją Joakimą Noah, o į jo vietą aikštėje pastūmė latvį.

Žemas „Knicks“ penketas trečiajame kėlinyje sutaršė „Mavericks“ komandą 31:12. Per šią atkarpą Carmelo pelnė net 17 taškų.

„Knicks“ žvaigždės vietą užėmęs M.Kuzminskas iškart ėmėsi savo darbo. Tiesa, 27-erių puolėjas iš pradžių „atsidarė“ tolimu metimu, kuris net nelietė lanko. Bet netrukus greitoje atakoje lietuvis pačiupo kamuolį ir sugrūdo jį iš viršaus.

Iš viso per 3 minutes M.Kuzminskas pelnė 2 taškus ir sykį prasižengė.

Beje, priešpaskutinę minutę „Mavericks“ treneris Rickas Carlisle'as paprašė dviejų minutės pertraukėlių, nors jų Dalaso komanda jau nebeturėjo. Savo žaidėjus auklėjęs akivaizdžiai nepatenkintas treneris už taisyklių pažeidimą abu kartus buvo nubaustas technine pražanga.

R.Carlisle'ui puolime ypač stigo Dirko Nowitzkio, kuris dėl traumos praleido penktąsias rungtynes iš eilės.

„Knicks“: C.Anthony ir K.Porzingis (11 atk. kam.) po 24, J.Holiday 16, C.Lee 7.

„Mavericks“: H.Barnesas 20, J.Barea 17, S.Curry 9, W.Matthewsas 8.