2021 03 31

Staigmena – visus lyderius iškeitę „Magic“ patiesė vienus NBA lyderių

Praėjusią savaitę paskutinę mainų termino dieną su trimis lyderiais atsisveikinęs „Orlando Magic“ (16-31) neketina tapti patrankų mėsa kitoms komandoms. Tą Floridos klubas pademonstravo praėjusią naktį, svečiuose 103:96 (13:26, 24:25, 33:22, 33:23) sudorodamas „Los Angeles Clippers“ (32-17) komandą.
Khemas Birchas iš „Orlando Magic“
Khemas Birchas iš „Orlando Magic“ / „Scanpix“ nuotr.

„Magic“ praėjusį ketvirtadienį atsisveikino su trimis rezultatyviausiais savo krepšininkais: Nikola Vučevičius buvo iškeistas į Čikagą, Evanas Fournier į Bostoną, o Aaronas Gordonas į Denverį.

Iš karto po mainų pralaimėję du mačus, šįkart „Magic“ krepšininkai atsitiesė po ilgosios pertraukos.

Įpusėjus rungtynėms „Clippers“, kurie Vakarų konferencijoje užima trečiąją vietą, pirmavo 51:37, bet Orlandas trečiąjį ketvirtį laimėjo 33:22 ir prieš lemiamą kėlinį atsiliko jau tik 70:73.

Nieko blogo šeimininkei Los Andželo komandai nežadėjo ketvirtas kėlinys, kuriame „Clippers“ likus žaisti mažiau keturioms minutėms dar pirmavo 91:82, tačiau tuomet prasidėjo stebuklingas „Magic“ sugrįžimas.

Orlando klubas susitikimą užbaigė laimėdamas atkarpą 21:5, o lemiamus kirčius sudavė likus žaisti maždaug minutei.

Iš pradžių likus 1 min. ir 10 sek. Michaelas Carteris-Williamsas pataikė dvitaškį ir išvedė „Magic“ į priekį 95:93, o kitoje atakoje Otto Porteris padidino komandos pranašumą iki keturių taškų – 97:93.

„Clippers“ bandė desperatiškai gelbėtis, kai Terance'as Mannas likus 25,5 sek. pataikė tritaškį ir skirtumas sumenko iki minimumo (96:97), bet per likusį laiką „Magic“ neklydo nei mesdami nuo baudų metimų linijos, nei iš žaidimo, o „Clippers“ bandymai baigėsi Reggie Jacksono klaidomis ir netaikliais metimais.

„Clippers“ šiose rungtynėse vertėsi be Paulo George'o ir Serge'o Ibakos. Žaisti dar negalėjo ir per mainus gautas įžaidėjas Rajonas Rondo.

Įdomu tai, kad iki rungtynių prieš „Magic“ Kalifornijos komanda buvo laimėjusi šešerias rungtynes iš eilės.

Nepaisant pralaimėjimo, Los Andželo klubas Vakaruose išlieka trečias ir atsilieka tik nuo „Utah Jazz“ ir „Phoenix Suns“ ekipų. „Magic“ Rytų konferencijoje lenkia tik „Detroit Pistons“ ir yra 14-oje vietoje.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 28 (10/20 metimai), Luke'as Kennardas 17, Reggie Jacksonas 15 (3/11 trit., 7 rez. perd.), Ivica Zubacas 14 (13 atk. kam.).

„Magic“: Chuma Okeke 18 , Terrence'as Rossas 15, Otto Porteris 13 (7 atk. kam.), Mo Bamba 12 (8 atk. kam.), Wendellis Carteris 11.