2021 12 24

Stepheno Curry taškų šou uždusino „grizlius“

Stephenas Curry buvo nesulaikomas, o „Golden State Warriors“ (26-6) namų arenoje 113:104 (27:31, 25:22, 32:30, 29:21) nugalėjo „Memphis Grizzlies“ (19-14) ekipą.
Stephenas Curry
Stephenas Curry / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

S.Curry suvertė net 46 taškus, pataikęs 8 tritaškius, o Gary Paytonas pridėjo 22 taškus, tarp jų – kertinį tritaškį ketvirtajame kėlinyje.

16-2 – toks yra „Warriors“ santykis namų arenoje – geriausias NBA. Tik „Phoenix Suns“ (26-5) yra vis dar geresnė komanda lygoje šiuo metu, o „Warriors“ su „Suns“ susitiks jau netrukus – Kalėdų dieną.

Rungtynėse prieš „grizlius“ šeimininkai pirmavo gana užtikrintai beveik visą antrąją rungtynių pusę, tačiau Memfio komanda galiausiai priartėjo ir išlygino rezultatą 102:102 ketvirtajame kėlinyje.

Vis dėlto Juano Tosco-Andersono dvitaškis, G.Paytono tritaškis ir S.Curry reidas po krepšiu ištraukė pergalę „kariams“.

Ja Morantas surinko 21 tašką pralaimėjusiems.

S.Curry pataikė 13 metimų iš 22 (8/14 trit.) ir realizavo visus 12 baudų metimų. Daugiau nei 30 taškų jis pelnė 12-ąjį kartą šį sezoną ir 225-ąjį karjeroje.

„Warriors“: S.Curry 46 (8/14 trit.), G.Paytonas 22, N.Bjelica 9, D.Greenas ir O.Porteris po 8.

„Grizzlies“: J.Morantas 21, J.Jacksonas ir D.Meltonas po 20, D.Brooksas 13, D.Bane'as 12.