2021 10 22

Sunkus L.Dončičiaus startas: šaudė tuščiais šoviniais, o „Mavs“ išniekinta Atlantoje

Luka Dončičiui reikia įsibėgėjimo. Pirmajame NBA sezono mače slovėno vedamas „Dallas Mavericks“ neturėjo jokių šansų Džordžijos valstijoje, kur 87:113 (20:22, 24:29, 20:35, 23:27) kapituliavo prieš „Atlanta Hawks“ kolektyvą.
Luka Dončičius
Luka Dončičius / „Scanpix“ nuotr.

L.Dončičius prametė neįprastai daug metimų, suklydo 5 kartus, tačiau vis tiek buvo rezultatyviausias svečių gretose ir netoli trigubo dublio.

Iš viso slovėnas surinko 18 taškų (4/10 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 11 atkovotų kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Sėkmingai antrą kėlinį užbaigę svečiai iš Teksaso, įpusėjus dvikovai turėjo septynių taškų deficitą (44:51), bet po pertraukos neatlaikė dar vienos „vanagų“ atakos.

„Hawks“ šovė į priekį 22 taškais ir ketvirta rungtynių dalis tebuvo formalumas.

Nate'o McMillano vyrai šventė pirmąją sezono pergalę.

Atlantos ekipą į priekį vedė 20 taškų pelnęs Cameronas Reddishas. Trae Youngas pridėjo 19 taškų ir 14 rezultatyvių perdavimų.

„Hawks“: Cameronas Reddishas 20 , Trae Youngas 19 (14 rez. perd., 5 klaid.), Johnas Collinsas 16 (9 atk. kam.), Clintas Capela 12 (13 atk. kam.), De'Andre Hunteris, Bogdanas Bogdanovičius – po 11.

„Mavericks“: Luka Dončičius 18 (11 atk. kam., 7 rez. perd., 5 klaid.), Jalenas Brunsonas 17, Timas Hardaway 14, Kristapas Porzingis 11 (5 atk. kam., 2 blok., 4 klaid.).