2021 06 28

Sužvėrėjusio K.Middletono vedama „Bucks“ veržiasi į priekį Rytų finale

Khrisas Middletonas užsimetė ant pečių „Milwaukee Bucks“ komandą ir išnešė ją į pergalę sekmadienio vakarą 113:102 (27:32, 29:24, 27:29, 30:17) išvykoje prieš „Atlanta Hawks“.
Khrisas Middletonas
Khrisas Middletonas / „Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių „Bucks“ pirmauja 2-1.

K.Middletonas iš viso pelnė net 38 taškus, taip pakartodamas savo atkrintamųjų rekordą.

Maža to, net 20 taškų „Bucks“ sekmadienio puolimo lyderis surinko ketvirtajame kėlinyje, kurį Milvokio komanda laimėjo 30:17.

„Tai, ką jis padarė buvo nerealu, – komandos draugą gyrė Giannis Antetokounmpo. – Jis buvo nuostabus, jis ištempė komandą pabaigoje. Tai, ką šiandien mačiau, buvo didinga. Tiesiog taip.“

Pralaimėjusiems Trae Youngas pelnė 35 taškus, bet buvo sustabdytas traumos rungtynių pabaigoje. „Hawks“ lyderis užlipo ant teisėjo kojos trečiojo kėlinio pabaigoje ir pasisuko čiurną.

Pirmadienį gynėjui bus atliekami išsamūs tyrimai. „Tai skaudina, tai išmuša iš vėžių“, – sakė T.Youngas.

Ketvirtosios serijos rungtynės antradienį vyks Atlantoje.

„Pagaliau man pavyko, – po rungtynių kalbėjo K.Middletonas. – Kurį laiką strigau, kamuolys nekrito į krepšį. Galiausiai viskas susitvarkė tinkamu metu. Esu už tai dėkingas.“

G.Antetokounmpo nugalėtojams pelnė 33 taškus, tačiau ne jis tapo svarbiausia vakaro figūra.

Ketvirtajame kėlinyje K.Middletono vedama „Bucks“ ekipa spurtavo net 15:3 ir išsiveržė į priekį 103:98, nors didžiąją rungtynių dalį atsiliko.

„Bucks“: K.Middletonas 38 (11 atk. kam.), G.Antetokounmpo 33 (11 atk. kam.), B.Portisas 15, B.Lopezas 10.

„Hawks“: T.Youngas 35, D.Gallinari 18, J.Collinsas 13, K.Heurteris 11.