Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2016 12 23

Šventinės krepšinio mados: gražiausios NBA kalėdinės aprangos

Gruodžio 25-ąją NBA įvyks net penkerios kalėdinės rungtynės, kurios eis viena po kitos ir prasidės jau 19 valandą Lietuvos laiku. Ta proga, ESPN žurnalistas Paulas Lukasas prisiminė visus šventinius marškinėlius bei paskelbė savo gražiausius.
Russellas Westbrookas ir Jimmy Butleris
Russellas Westbrookas ir Jimmy Butleris / USA Today Sports
Temos: 2 Adidas NBA

6. 2013 m.

„Scanpix“ nuotr./2013 kalėdinės uniformis
„Scanpix“ nuotr./2013 m. kalėdinės uniformos

2013 metais NBA šūkis buvo „BIG“, o tai išvertus į lietuvių kalbą reiškia „didelis“. Tai reiškė, kad kalėdiniai marškinėliai gavo labai didelį logotipą priekyje bei rankoves, kurios ne itin patinka daugeliui krepšinio gerbėjų.

Šie marškinėliai labiau priminė kasdieninę mūsų aprangą arba futbolo uniformą.

5. 2012 m.

„Scanpix“ nuotr./2012 m. kalėdinės uniformos
„Scanpix“ nuotr./2012 m. kalėdinės uniformos

Tai buvo pirmieji metai, kai kompanija „Adidas“ rimtai ėmėsi kalėdinių NBA marškinėlių gamybos. Pirmuoju bandymu buvo norėta aprangą padaryti beveik vienspalvę, o spalvos turėjo būti ryškios arba traukiančios akį.

Nemažai žiūrovų tais metais sunkiai perskaitė krepšininkų pavardes, o rungtynių komentatoriams, ko gero, dirbti buvo kiek sunkiau nei įprasta. Šie marškinėliai neabejotinai patenka į „ką jie sau galvojo?“ kategoriją.

4. Viskas iki 2006 m.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Dwyane'as Wade'as nugalėtojams pelnė 34 taškus.
AFP/„Scanpix“ nuotr./Dwyane'as Wade'as nugalėtojams pelnė 34 taškus.

Taip, buvo laikai, kai NBA kalėdinės rungtynės vyko be jokių ypatingų aprangų. Žaidėjai vilkėjo sau įprastas uniformas, lyg tai būtų bet kokia kita diena.

Galima pagalvoti, kad tai nėra labai originalu, tačiau tokie marškinėliai lenkia keletą NBA bandymų paversti komandų marškinėlius ypatingais.

3. 2014 m.

2014-aisiais NBA komandų apranga buvo paprasta. Numeris ir logotipas priekyje, tačiau gale buvo rašomos ne žaidėjų pavardės, bet vardai. Žinoma, stilius gal kiek ir priminė vidurinės mokyklos, tačiau galų gale tokia apranga žiūrėjosi visai neblogai.

2. 2007–2010 m.

Prieš specialių kalėdinių aprangų kūrimą NBA visuomet komandoms nurodydavo žaisti su žalia bei raudona uniforma. Tai buvo labai paprastas sprendimas, tačiau – sėkmingas.

Įdomu tai, kad nuo 2008 metų ant marškinėlių esantis NBA logotipas buvo „įrėmintas“ į nemažą snaigę.

1. 2015 m.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Draymondas Greenas ir LeBronas Jamesas
AFP/„Scanpix“ nuotr./Draymondas Greenas ir LeBronas Jamesas

Praėjusių metų kalėdinės aprangos buvo pačios geriausios. Šriftai atrodė, lyg iš šventinio atviruko, o šių marškinėlių sėkmė privertė NBA panašų stilių naudoti ir šiemet.

Sunku vertinti šių metų dizainą, nes tai yra prastesnis 2015 metų aprangos variantas. 2017-aisiais baigsis „Adidas“ ir NBA sutartis, todėl bus labai įdomu, ką „Nike“ mums paruoš kitąmet. Nuo kitų metų turėtų prisidėti ir reklamos ant marškinėlių, todėl pokyčių apstu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„ID Vilnius“ – Vilniaus miesto technologijų kompetencijų centro link
Reklama
Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Reklama
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?
Reklama
Sodyba – saugus uostas neramiais laikais