Teksase – fantastiškas Jono Valančiūno pasirodymas

Jonas Valančiūnas surengė nuostabų pasirodymą ir atvedė „New Orleans Pelicans“ (27-21) ekipą į dar vieną pergalę. Šį kartą Luizianos ekipa 110:99 (33:25, 28:29, 23:25, 26:20) svečiuose nukovė „Houston Rockets“ (22-25) vyrus.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvis šiame mače užfiksavo trečią geriausią asmeninį rezultatyvumo rezultatą ir per 32 minutes surinko 25 taškus (10/14 dvit., 0/1 trit., 5/9 baud.), atkovojo 14 atšokusių kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 5 kartus pažeidė taisykles bei padarė 3 klaidas.

Šio sezono rezultatyviausias Jono mačas – 29 pelnyti taškai.

Lemiamą spurtą svečiai įgijo tik ketvirtajame kėlinyje, kai spurtavo 15:0 ir nulaužė rungtynes.

JV buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose, jam geriausiai talkino 24 taškus pridėjęs Brandonas Ingramas.

„Pelicans“ laimėti nesutrukdė net tai, kad dėl pėdos skausmų šį mačą praleido Zionas Williamsonas.

Pralaimėjusiems Jalenas Greenas surinko 31 tašką, Camas Whitmore'as įmetė 17.

Naujojo Orleano ekipa nutraukė trijų pralaimėjimų atkarpą ir Vakarų konferencijoje užima aštuntą poziciją.

„Rockets“ kol kas žengia už įkrintamųjų – Vakaruose užima vienuoliktą vietą.

„Rockets“: Jalenas Greenas 31, Camas Whitmore'as 17, Fredas VanVleetas 16, Dillonas Brooksas 13, Alperenas Sengunas ir Amenas Thompsonas – po 10.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 25 (14 atk. kam.), Brandonas Ingramas 24 (10 atk. kam., 4 rez. perd., 6 kld.), CJ McCollumas 19, Trey Murphy 13, Naji Marshallas 10.