2020 07 25

Tęsiasi NBA pasiruošimas: čempionų kirtis „raketoms“ ir sugrįžimas po 2,5 metų be krepšinio

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Lietuvos laiku buvo sužaisti dar trys draugiški NBA susitikimai, kuriose pergales be jau minėtųjų „Philadelphia 76ers“ taip pat iškovojo „Toronto Raptors“ ir „Oklahoma City Thunder“, po ilgesnės nei dviejų metų pertraukos sulaukusi svarbaus krepšininko sugrįžimo.
Andre Robersonas
Andre Robersonas / „Scanpix“/AP nuotr.

Praėjusi naktis tapo ypatinga „Oklahoma City Thunder“ puolėjui Andre Robersonui, kuris oficialų NBA mačą paskutinį sykį žaidė dar 2018-ųjų sausio 27 dieną.

Nors 28-erių amerikietis per savo karjerą stipriausioje pasaulio lygoje vidutiniškai renka tik po 4,6 taško, puolėjas yra beprotiškai svarbus cementuojant ekipos gynybą.

Visgi plyšusi kelio girnelė krepšininką sugrįžimo į aikštę privertė laukti net 909 dienas.

Trečiajame kėlinyje tarp „Thunder“ ir „Boston Celtics“ ekipų tylioje arenoje nuaidėjo garsūs šūksniai, kuomet A.Robersonas pagaliau sulaukė savojo šanso.

Puolėjas ant parketo iš viso praleido beveik 12 minučių ir spėjo pasižymėti 5 taškais bei 2 atkovotais kamuoliais, o „Thunder“ 98:84 (21:17, 26:25, 24:19, 27:23) nepasigailėjo „Celtics“.

„Oklahoma City Thunder“: Stevenas Adamsas (7 atk. kam.) ir Shai Gilgeous-Alexanderis po 17, Abdelis Naderas 11.

„Boston Celtics“: Enesas Kanteris (10 atk. kam.) 11, Jaylenas Brownas 9.

Trečiajame dienos susitikime NBA čempionė „Toronto Raptors“ 94:83 (22:29, 27:20, 23:24, 22:10) pamokė „Houston Rockets“, kurioje spindėjo Jamesas Hardenas.

Rezultatyviausias NBA krepšininkas per 25 minutes pelnė 24 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Arti dvigubo dublio buvo ir Russellas Westbrookas – 10 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai.

„Toronto Raptors“: Serge'as Ibaka 18, Terence'as Davisas 15, Pascalis Siakamas 13, Normanas Powellas 12, Kyle'as Lowry 11.

„Houston Rockets“: Jamesas Hardenas 24, Danuelis House'as Jr. 18, Ericas Gordonas 11, Russellas Westbrookas 10.