2017 04 22

Tragedijos išvengta: „Celtics“ laimėjo trečiąsias rungtynes prieš „Bulls“

Rytų konferencijoje pirmą vietą užėmusi „Boston Celtics“ pagaliau įrodė savo pranašumą prieš „Chicago Bulls“. Po dviejų iš eilės pralaimėjimų namuose Bostono krepšininkai išvykoje pasiekė pergalę 104:87 (33:15, 11:26,32:22, 28:24) ir sušvelnino serijos rezultatą 1-2.

Prieš rungtynes Bostono ekipos rūbinėje „Celtics“ krepšininkus užvesti bandė buvęs komandos lyderis Kevinas Garnettas. NBA žvaigždė iš anksto įrašė motyvuojančią kalbą, kuri buvo parodyta žaidėjams.

„Celtics“ rungtynes pradėjo tiesiog uraganiškai – pataikė 7 tritaškius iš 11-os pirmajame kėlinuke ir susikrovė 18-os taškų pranašumą, kuris antrojo ketvirčio pradžioje pasiekė 20-ies ribą (37:17).

Tačiau antrajame ketvirtyje viskas apvirto aukštyn kojomis – „Bulls“ užsikūrė ir kartu su šėlstančia minia ėmė tirpdyti varžovų persvarą. Prieš pat pertrauką „Celtics“ pranašumas siekė tik 3 taškus (44:41), o sugrįžus į aikštę „Bulls“ pataikė dar vieną dvitaškį ir priartėjo iki taško.

Vis dėlto „Celtics“ tada atsibudo, greitai atitrūko ir iki pat mačo pabaigos išlaikė dviženklį pranašumą.

Bostono treneris pakeitė starto penketą, vietoj Amiro Johnsono išleisdamas Geraldą Greeną. Šis per 20 minučių surinko 8 taškus.

„Bulls“ triuškinančiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (52-37), nes net 18 kartų nusiėmė kamuolius po savo netaiklių metimų. „Celtics“ atliko žymiai daugiau rezultatyvių perdavimų (34-14), mažiau kartų suklydo (12-18) ir pataikė 17 tritaškių, kai „Bulls“ vos šešis.

„Bulls“: D.Wade'as 18, J.Butleris 14 (0/4 trit., 7 atk. kam.), R.Lopezas 12, N.Mirotičius 11, P.Zipseris 10.

„Celtics“: A.Horfordas 18 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), J.Crowderis (6 atk. kam.) ir I.Thomasas (9 rez. perd.) po 16, A.Bradley 17 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), T.Rozieras 11.