2021 06 25

Trečiajame kėlinyje siautėję „Clippers“ krepšininkai sušvelnino serijos rezultatą

Paulo George'o vedama „Los Angeles Clippers“ ekipa namuose trečiosiose Vakarų konferencijos finalo rungtynėse 106:92 (29:21, 17:27, 34:21, 26:23) nugalėjo „Phoenix Suns“ krepšininkus ir sušvelnino serijos rezultatą.
Paulas George'as
Paulas George'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Suns“ serijoje iki keturių pergalių vis dar pirmauja 2-1.

P.George'as pelnė 27 taškus nugalėtojams ir buvo pagrindinis „Suns“ budelis, nutraukęs varžovų net devynių iš eilės pergalių atkrintamosiose seriją.

Kawhi Leonardas vis dar nežaidė dėl kelio problemų, tačiau P.George'as ne tik taškais, bet ir 15 atkovotų kamuolių bei 8 rezultatyviais perdavimais per 43 minutes tempė Los Andželo komandą į pergalę.

Chrisas Paulas grįžo į aikštę, kurioje nebuvo nuo birželio 16-sios dėl NBA saugumo protokolų. Gynėjas, pasitiktas švilpimu, pelnė 15 taškų ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Suns“ komandai daugiausiai – 18 taškų – pelnė Deandre Aytonas.

Reggie Jacksonas „Clippers“ gretose surinko 23 taškus, Ivica Zubacas pridėjo 15 taškų ir atkovojo net 16 kamuolių.

Rungtynes „Clippers“ nulaužė trečiajame kėlinyje, kuriame surengė galingą spurtą net 21:3, leidusį į priekį pabėgti 71:56.

Ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį „Staples Center“ arenoje Los Andžele.

„Clippers“: P.George'as 27 (15 atk. kam.), R.Jacksonas 23, I.Zubacas 15 (16 atk. kam.).

„Suns“: D.Aytonas 18, Ch.Paulas (12 rez. perd.) ir D.Bookeris po 15, M.Bridgesas 13, C.Johnsonas 12, J.Crowderis 9.