Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Karūnuokite savaitgalį kokybišku turiniu.
2023 11 14

Trigubo dublio ritmu: D.Sabonis su „Kings“ nuliūdino Klivlandą

Domantas Sabonis vėl buvo vienas ryškiausių žaidėjų aikštėje, o jo vedamas „Sacramento Kings“ (5-4) klubas 132:120 (33:25, 35:35, 42:29, 22:31) namuose pranoko „Cleveland Cavaliers“ (4-6) ekipą.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvos rinktinės puolėjas šiame mače per 35 minutes pelnė 23 taškus (7/8 dvit., 1/2 trit., 6/11 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, blokavo 2 metimus ir suklydo 3 kartus.

Puikiai iš toli pataikę šeimininkai rungtynes nulaužė trečiajame kėlinyje. Prieš paskutinį ketvirtį „Kings“ turėjo 21 taško persvarą ir per likusį laiką beliko tik apginti pranašumą.

„Kings" pataikė 20 tritaškių iš 42 metimų (47,6 proc.).

Šeimininkus į priekį vedė traumą išsigydęs De'Aaronas Foxas. Jis per 35 minutes pelnė 28 taškus.

Sakramento komanda tęsia sėkmingą seriją ir laimėjo trečią mačą iš eilės.

Vakarų konferencijoje „Kings“ žengia septintoje pozicijoje.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 28, Keeganas Murray 25, Domantas Sabonis 23 (9 atk. kam., 10 rez. perd.), Kevinas Huerteris 20, Malikas Monkas 13, Aleksandras Vezenkovas 11.

„Cavaliers“: Donovanas Mitchellas 22, Carisas LeVertas 21, Maxas Strusas 19, Evanas Mobley (11 atk. kam.) ir Dariusas Garlandas (3/8 – po 16.

Visų NBA rungtynių rezultatai

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius