2023 03 01

Trigubo dublio ritmu skriejęs Domantas Sabonis vedė „Kings“ į pergalę

Domantas Sabonis buvo per plauką nuo trigubo dublio, o „Sacramento Kings“ (36-25) išvykoje 123:117 (44:38, 27:28, 22:21, 30:30) nukovė „Oklahoma City Thunder“ (28-33).

D.Sabonis per 34 minutes pelnė 22 taškus (8/10 dvit., 6/8 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių ir išdalino 9 rezultatyvius perdavimus. Tad lietuviui pritrūko vos vieno perdavimo iki trigubo dublio.

Domantas taip pat blokavo metimą, 4 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Kai D.Sabonis buvo aikštėje, „Kings“ pelnė 22 taškais daugiau nei varžovai. Pagal šią statistiką jis buvo geriausias komandos žaidėjas.

Rezultatyviau už Domantą žaidė tik Harrisonas Barnesas, pelnęs 29 taškus. Pralaimėjusiems 27 taškus surinko Jalenas Williamsas, 21 pridėjo Dario Šaričius.

Tai buvo antras iš eilės šių komandų susitikimas, „Kings“ nugalėjo „Thunder“ krepšininkus ir sekmadienio vakarą.

Abi komandos neturėjo savo rezultatyviausių žaidėjų: De'Aaronas Foxas nepadėjo „KIngs“ dėl riešo skausmų, o Shai'us Gilgeous-Alexanderis nežaidė dėl sveikatos protokolų.

Sakramento ekipą treniruojantis Mike'as Brownas džiaugėsi, kad D.Foxo nebuvimo komanda nenaudojo kaip pasiteisinimo.

„Mūsų vaikinai ėjo į aikštę, žaidė aštriai, rodė daug noro. Tas man patinka šioje komandoje, nes jie žino, kas pastatyta ant kortos. Jie eina į aikštę ir rodo gerą žaidimą, pasiima pergalę, užbaigia išvykos rungtynių seriją puikiai ir tuo aš labai džiaugiuosi“, – sakė treneris.

„Kings“ per pertrauką pirmavo 71:66, jau tada D.Sabonis buvo surinkęs 17 taškų, atkovojęs 7 kamuolius ir išdalinęs 7 perdavimus. Tokius skaičius per du kėlinius šiame sezone buvo pasiekę tik Nikola Jokičius, Giannis Antetokounmpo ir Luka Dončičius.

Vėliau trečiajame kėlinyje Sakramento komanda bėgo į priekį spurtu 13:0, „Thunder“ dar priartėjo, rezultatas buvo tapęs ir lygus 98:98, tačiau tada sekė dar vienas „Kings“ spurtas 12:2. Po šio smūgio „Thunder“ nebeatsitiesė.

Kitas rungtynes „Kings“ žais namuose penktadienio vakarą prieš „Los Angeles Clippers“.

„Thunder“: J.Williamsas 27, D.Šaričius 21, L.Dortas ir K.Williamsas po 11, T.Mannas ir A.Wigginsas po 10.

„Kings“: H.Barnesas 29, D.Sabonis 22 (13 atk. kam., 9 rez. perd.), K.Huerteris 20 (9 rez. perd.), D.Mitchellas 15, K.Murray 13 (10 atk. kam.).