2016 11 03

Tritaškį su sirena pataikęs Mindaugas Kuzminskas: po tašką per minutę

Dvejas rungtynes iš eilės nerungtyniavęs Mindaugas Kuzminskas vėl sulaukė trenerio kvietimo išbėgti į aikštę. 27-erių lietuvis pelnė daugiau taškų, nei žaidė minučių, tačiau pergalės „New York Knicks“ komandai (1-3) tai neatnešė – namuose nusileido „Houston Rockets“ (3-2) 99:118 (25:33, 26:35, 27:32, 21:18).
„Knicks“ ir Mindaugas Kuzminskas
„Knicks“ ir Mindaugas Kuzminskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Knicks“ pralaimėjo „Rockets“ klubui 99:118.
  • M.Kuzminskas sugrįžo į aikštę po dvejų praleistų rungtynių.
  • Per 6 minutes Kuzia pelnė 6 taškus.
  • Momentais sirgaliai net nušvilpė „Knicks“ komandą.

M.Kuzminskas aikštėje pasirodė tik ketvirtojo kėlinio viduryje, likus rungtyniauti 5 min. 56 sek. „Knicks“ rungtynės tada jau buvo prarastos – 86:112.

Visus 6 savo taškus jis pelnė per paskutinę 2 min. 21 sek. atkarpą. Beje, pirmuosius taškus pelnęs baudų metimais, M.Kuzminskas užbaigė dvikovą tritaškiu su sirena.

Iš viso per 6 minutes jis pataikė vienintelį mestą tritaškį, prametė du dvitaškius, sumetė 3 baudas iš 4, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį.

Iki M.Kuzminsko pasirodymo „Madison Square Garden“ arenoje visus reikalus sutvarkė J.Hardenas. Snaiperis maudė gynybą ne tik 30-ia taškų, bet ir net 15 rezultatyvių perdavimų, kurie virto gražiais dėjimais ar laisvais komandos draugų šūviais iš toli.

Beje, įžaidėju šį sezoną tapęs J.Hardenas yra NBA lyderis pagal rezultatyvius perdavimus (vid. 11,8).

„Rockets“ komandai „Knicks“ namuose pralaimėjo jau septintą kartą iš eilės. Ši fatališka nesėkmių serija „Madison Square Garden“ tęsiasi dar nuo 2009-ųjų, kai Niujorko ekipai vadovavo dabartinis „Rockets“ treneris Mike'as D'Antoni.

O intrigos šį kartą nebuvo – dar iki pertraukos „Rockets“ krepšininkai atitrūko 68:51.

Vienu metu sirgaliai netgi ėmė švilpti saviškiams, priekaištaudami dėl klaidų ar neatkovotų kamuolių. „Rockets“ po „Knicks“ krepšiu atkovojo net 19 kamuolių ir kovą laimėjo net 54:34.

„Jei nepradėsime gintis, mus toliau taip muš. Reikia įdėti daugiau pastangų. Visi turi stengtis gynyboje“, – pabrėžė „Knicks“ įžaidėjas Derrickas Rose'as.

Beje, „Knicks“ klubas „Rockets“ komandai pralaimėjo 21 iš 23 pastarųjų rungtynių.

„Knicks“: Carmelo Anthony 21, Derrickas Rose'as ir Courtney Lee po 16, Brandonas Jenningsas 12.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 30 (15 rez. perd.), Ericas Gordonas 21, Montrezlas Harrellas 17 (10 atk. kam.), Ryanas Andersonas 16 (9 atk. kam.).

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?