2021 06 11

Tritaškiais „kliperius“ užlieję „Jazz“ krepšininkai didina atotrūkį

„Utah Jazz“ toliau užtikrintai žingsniuoja link pirmojo istorijoje NBA čempionų titulo. Quino Snyderio auklėtiniai namuose dar kartą 117:111 (30:29, 36:24, 27:33, 24:25) patiesė „Los Angeles Clippers“ ekipą.
Donovanas Mitchellas ir Paulas George'as
Donovanas Mitchellas ir Paulas George'as / „Scanpix“ nuotr.

Vakarų konferencijos pusfinalio iki keturių pergalių serijoje „Jazz“ pirmauja 2-0.

Prasidėjus ketvirtam kėliniui, „Clippers“ buvo pasiviję savo varžovus, bet mačą šeimininkai užbaigė atkarpa 14:2 ir šansų Los Andželo ekipai nepaliko.

Šiame mače „Jazz“ pataikė net 20 tritaškių iš 39 (51 proc.) ir tai buvo pagrindinis raktas į sėkmę.

Rezultatyviausiai Jutos ekipoje tradiciškai žaidė Donovanas Mitchellas, kuris per 39 minutes pelnė 37 taškus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje pozicijas apleidusi Jutos „Jazz“ smogė spurtu 14:2 ir Vakarų konferencijos pusfinalyje žengė dar vieną žingsnį į priekį.

Dabar serija kelsis į Los Andželą, kur vyks trečias ir ketvirtas mačai.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 37, Jordanas Clarksonas 24, Joe Inglesas 19, Bojanas Bogdanovičius 16, Rudy Gobertas 13 (20 atk. kam.).

„Clippers“: Reggie Jacksonas 29, Paulas George'as 27 (10 atk. kam.), Kawhi Leonardas 21.