Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 11 17

Tritaškių prišaudęs J.Valančiūnas – vienas „Pelicans“ pergalės kalvių

Jonas Valančiūnas po kurio laiko vėl sužaidė puikias rungtynes, o jo atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (9-6) komanda pasiekė trečią pergalę iš eilės, namuose 124:110 (32:28, 26:25, 37:25, 29:32) nugalėdama trečiąsyk paeiliui suklupusius „Chicago Bulls“ (6-9).

Per pastarąsias trejas rungtynes vienženklį rezultatyvumą rinkęs J.Valančiūnas šį kartą buvo sunkiai sulaikomas.

Lietuvis per 27 minutes pelnė 22 taškus (6/10 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, po kartus suklydo ir prasižengė.

Du tritaškius vienose rungtynėse J.Valančiūnas įmetė pirmą kartą šį sezoną. Iš viso dabar uteniškis yra pataikęs 8 tolimus metimus iš 20 (40 proc.).

Įdomu tai, kad pastarąjį kartą dviženklį taškų skaičių J.Valančiūnas taip pat buvo pelnęs prieš „Bulls“ komandą, kai išvykoje ją baudė pelnydamas 21 tašką ir atkovodamas 13 kamuolių. Tai nutiko lapkričio 9 dieną.

Lemiamą persvarą „pelikanai“ susikrovė trečiajame kėlinyje. Jo metu šeimininkai pataikė šešis tritaškius, iš kurių vieną įmetė ir J.Valančiūnas, o jų persvara nuo 5 taškų buvo išaugusi net iki 19 (95:76).

Ketvirtajame kėlinyje įsibėgėję „Pelicans“ turėjo ir 26 taškų pranašumą (108:82).

Naujojo Orleano komanda antras rungtynes iš eilės žaidė be pėdos traumą besigydančio Ziono Williamsono. Jo vietą startiniame penkete užėmė pirmą karjeros dvigubą dublį surinkęs Trey Murphy (19 taškų ir 10 atkovotų kamuolių).

„Nepasveikinau jo, nes jis vogė mano atkovotus kamuolius“, – po susitikimo juokavo J.Valančiūnas.

Rezultatyviau už JV šį kartą rungtyniavo tik CJ McCollumas, pelnęs 23 taškus.

Ant pergalingų bėgių užšokusi „Pelicans“ ekipa Vakarų konferencijoje pakilo į penktą vietą, o „Bulls“ Rytuose nusileido į vienuoliktą.

„Pelicans“: CJ McCollumas 23 (8 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 22 (7 atk. kam.), Trey Murphy 19 (10 atk. kam.), Brandonas Ingramas 16 (6 atk. kam., 9 rez. perd.), Jose Alvarado 13 (6/6 dvit.), Herbas Jonesas 10.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 28 (11/14 dvit., 7 rez. perd.), Zachas LaVine'as 25 (4/11 trit.), Nikola Vučevičius 14 (10 atk. kam.), Alexas Caruso 13.