2021 03 02

Universalaus D.Sabonio indėlio nepakako – „Pacers“ beviltiškai krito Filadelfijoje

Domantas Sabonis sužaidė įvairiapusiškas rungtynes, tačiau „Indiana Pacers“ (15-18) išvykoje 114:130 (32:33, 23:39, 22:33, 37:25) krito prieš „Philadelphia 76ers“ (23-12).
Domantas Sabonis ir Mike'as Scottas
Domantas Sabonis ir Mike'as Scottas / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis per 34 minutes pelnė 15 taškų (6/9 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Kai lietuvis buvo aikštėje, „76ers“ pelnė 21 tašku daugiau nei „Pacers“, o tai buvo žemiausias rezultatas komandoje.

Nuo suolo kilęs Shake'as Miltonas pelnė 26 taškus nugalėtojams.

„Kamuolys krito į krepšį. Visi šiandien galėjo tai pajausti“, – kalbėjo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas.

Joelis Embiidas pelnė 24 taškus ir atkovojo 13 kamuolius, Benas Simmonsas pridėjo 18 taškų.

Taikliai tritaškius šaudė „76ers“ ir jau antrajame kėlinyje susikrovė 20-ties taškų persvarą, kurią vėliau dar didino, o „Pacers“ skirtumą apkarpė tik pačioje rungtynių pabaigoje.

„To mums labai reikėjo, – sakė po rungtynių treneris Docas Riversas. – Mes vis dar daug dirbame, vis dar bandome aiškintis, kas geriausia šiai komandai.“

Iš viso „76ers“ pataikė 43 proc. tritaškių – 15 iš 35, o „Pacers“ nerado jokių atsakymų.

„Kai nutinka kažkas ne mūsų naudai, negalime leisti sniego gniūžtės efekto“, – kalbėjo Indianapolio komandos treneris Nate'as Bjorkgrenas.

Kitas rungtynes D.Sabonis ir „Pacers“ žais trečiadienį išvykoje prieš „Cleveland Cavaliers“.

„76ers“: S.Miltonas 26, J.Embiidas 24 (13 atk. kam.), F.Korkmazas 19, B.Simmonsas 18, M.Scottas 11.

„Pacers“: M.Brogdonas 20, E.Sumneris 18, D.Sabonis 15 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), J.Holiday 12, M.Turneris ir A.Holiday po 11.