2023 01 01

Už Atlanto – naujametinė „Pacers“ pergalė

JAV žmonėms tebelaukiant Naujųjų metų, paskutinės 2022-ųjų dienos NBA krepšinio rungtynių seriją Indianapolyje pradėjo vietos „Pacers“ ir Los Andželo „Clippers“. Rungtynes po visas 48 min. virusios lygios kovos 131:130 laimėjo „Pacers“.
Tyrese'as Haliburtonas
Tyrese'as Haliburtonas / AP nuotr.

Indianos komandos pergalę nulėmė itin sėkmingas įžaidėjo Tyrese‘o Haliburtono pasirodymas ketvirtajame kėlinyje. Gynėjas per paskutiniąsias 12 min. surinko net 18 taškų ir būtent jo taiklūs metimai leido „Pacers“ paskutinę minutę atitrūkti nuo varžovų toliau nei vieno metimo atstumu.

Po eilinių T.Haliburtono baudos metimų Indianos komanda paskutines mačo sekundes pasitiko turėdama 4 taškų pranašumą, todėl taiklus Paulo George‘o tritaškis aidint sirenai jau tik sumažino skirtumą iki minimumo.

Nugalėtojams Mylesas Turneris pelnė 34 taškus, T.Haliburtonas – 24 (7 atkovoti kamuoliai, 10 rezultatyvių perdavimų), Buddy Hieldas – 18.

Los Andželo komandoje nesulaikomas buvo P.Geroge‘as, iš viso pelnęs net 45 taškus. 24 taškus pridėjo Kawhi Leonardas, 15 – Marcusas Morrisas.

Po šių rungtynių tiek „Pacers“ (20 pergalių ir 17 pralaimėjimų) Rytų konferencijoje, tiek „Clippers“ (21/17) Vakarų konferencijoje užima 6-ąją vietą.