2023 05 05

Užsiliepsnojęs K.Thompsonas ir „Warriors“ išlygino seriją su „Lakers“

Klay‘us Thompsonas smeigė 8 tritaškius puolime, gynyboje „Golden State Warriors“ pristabdė Anthony Davisą, o čempionės titulą ginanti San Fransisko ekipa išlygino serijos rezultatą su Los Andželo „Lakers“.
12. Klay Thompsonas („Golden State Warriors“) – 43,3 mln. JAV dolerių
Klay Thompsonas / „Scanpix“/AP nuotr.

Antrajame NBA Vakarų konferencijos pusfinalio susitikime „Warriors“ namie pranoko „Lakers“ klubą 127:100 (26:33, 41:23, 43:24, 17:20).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, laimėję pirmąjį serijos mačą, šįkart vėl pirmavę po pirmojo kėlinio (26:33).

Vis dėlto „Warriors“ tuomet tiesiog sprogo puolime. Antrąjį ir trečiąjį kėlinius šeimininkai laimėjo net 84:47, o nugalėtojas antrajame serijos mače klausimų nebekėlė.

„Karius“ į priekį vedė 8 tritaškius iš 11 pataikęs K.Thompsonas. Jis iš viso surinko 30 taškų. Stephenas Curry pridėjo 20 (3/5 trit.) ir išdalino net 12 rezultatyvių perdavimų komandos draugams.

NBA blogiukui Draymondui Greenui pritrūko vos vieno rezultatyvaus perdavimo iki trigubo dublio – 11 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

„Lakers“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė LeBronas Jamesas su 23 taškais, bet kitas lyderis A.Davisas šįkart sukrapštė tik 11 (5/11 dvit., 1/1 baud.).

Nepaisant šios nesėkmės Los Andželo ekipa išsaugo namų aikštės pranašumą, kurį perėmė laimėjusi pirmąjį susitikimą. Trečiosios ir ketvirtosios rungtynės dabar vyks jau „Lakers“ tvirtovėje. Kovojama iki 4 pergalių.

„Warriors“: Klay Thompsonas 30 (8/11 trit.), Stephenas Curry 20 (3/5 trit., 12 rez. perd.), JaMychalas Greenas 15 (3/6 trit.), Draymondas Greenas (11 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Andrew Wigginsas – po 11.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 23 (3/8 trit., 7 atk. kam.), Rui Hachimura 21 (4/6 trit.), Anthony Davisas 11 (7 atk. kam., 3 blok., 4 klaid.), D'Angelo Russellas 10 (8 rez. perd.).