2020 09 05

Vakarų pusfinalio starte – skambus „raketų“ sprigtas L.Jameso ambicijoms

„Los Angeles Lakers“ ir vėl atsidūrė besivejančių vaidmenyje šiose atkrintamosiose. Šįkart LeBrono Jameso kompanija Vakarų konferencijos pusfinalio atidarymo rungtynėse 97:112 (28:29, 27:34, 24:22, 18:27) krito prieš „Houston Rockets“ ekipą.
Lebronas Jamesas ir P.J.Tuckeris
Lebronas Jamesas ir P.J.Tuckeris / „Scanpix“ nuotr.

Jamesas Hardenas tempė „raketas“ į pergalę – gynėjas pelnė net 36 taškus. Russellas Westbrookas pridėjo 24 taškus, 9 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Beje, „Rockets“ turėjo vos dieną poilsio po septynių rungtynių serijos pirmajame etape prieš „Oklahoma City Thunder“.

Tačiau jie neatrodė pavargę ir neatrodė turintys tą milžinišką ūgio deficitą aikštėję, apie kurį daug kas kalbėjo prieš šią seriją.

„Lakers“ suklydo net 17 kartų, o „Rockets“ tai pavertė 27 taškais.

Po pirmojo kėlinio Los Andželo komanda nė karto nepirmavo šiame susitikime, o ketvirtajame kėlinyje „Rockets“ šovė į priekį net 16:3, kai pavertė šešių taškų pranašumą į 101:82.

„Lakers“ ekipai 25 taškus pelnė Anthony Davisas, L.Jamesas surinko 20 taškų, 8 atkovotus kamuolius ir išdalino 7 perdavimus.

Antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį.

„Rockets“: J.Hardenas 36, R.Westbrookas 24, E.Gordonas 23, A.Riversas 10.

„Lakers“: A.Davisas 25 (14 atk. kam.), L.Jamesas 20, A.Caruso 14, D.Greenas 10.