Vašingtone – produktyvus J.Valančiūnas ir lietuvio pergalė lemiamu metimu

Dramatišką pergalę ikisezoninėse NBA rungtynėse iškovojo Jono Valančiūno atstovaujamas „Washington Wizards“ klubas, kuris namuose 118:117 (35:29, 28:32, 22:29, 33:27) palaužė „New York Knicks“ krepšininkus.

Likus 2 minutėms iki mačo pabaigos rezultatas buvo lygus (112:112), tačiau mačo baigtį nusprendė Johnny Davisas, kuris sumetė baudas (114:112), „Knicks“ persvėrė rezultatą (115:114), J.Davisas pataikė dvitaškį (116:115), Tyleris Kolekas atsakė tuo pačiu (117:116), tačiau likus 7 sekundėms J.Davisas vėl pasižymėjo (118:117).

Pergalę gynyboje taip pat įtvirtino J.Davisas, kuris perėmė kamuolį likus 3 sekundėms.

Nugalėtojams J.Valančiūnas per 15,5 minutės surinko 7 taškus (3/3 dvit., 1/2 baud.), 4 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, 2 klaidas ir 2 pražangas.

Po pertraukos lietuvis ant parketo nebepasirodė.

Tai buvo paskutinės Vašingtono ekipos ikisezoninės rungtynės. NBA sezoną lietuvio klubas atidarys spalio 25-osios naktį 2 val. Lietuvos laiku su „Boston Celtics“.

„Wizards“: Jordanas Poole'as 16 (5 rez. perd.), Johnny Davisas (5 rez. perd.) ir Jaredas Butleris po 15, Kyle'as Kuzma 12.

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 27 (5 rez. perd.), Karlas-Anthony Townsas 22 (12 atk. kam.), O.G.Anunoby 14, Tyleris Kolekas 13.

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?