Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 12 30 /07:58

Veterano V.Carterio nuostabus pasirodymas ir įrašas NBA rekordų knygoje

NBA lygos veteranas Vince'as Carteris surengė nuostabų pasirodymą, o jo vedama „Atlanta Hawks“ (11-24) savoje aikštėje 111:108 (23:26, 34:25, 27:23, 27:34) susitvarkė su „Cleveland Cavaliers“ (8-29).
Vince'as Carteris
Vince'as Carteris / „Scanpix“ nuotr.

Visos prožektorių šviesos šį kartą krypo į 41-ejų puolėją, kuris ne tik buvo rezultatyviausias savo komandos gretose, bet ir surengė geriausią pasirodymą šį sezoną.

V.Carteris šį kartą pelnė 21 tašką bei atkovojo 4 ir perėmė vieną kamuolį. Jis įrašė savo pavardę į NBA rekordų knygą.

Jis tapo pačiu vyriausiu kada nors 21 tašką NBA lygoje įmetusiu žaidėju bei pagal šį pasiekimą savaite aplenkė legendinį Kareemą Abdul-Jabbarą.

Be jų tiek taškų per savo karjeras būdami virš 40 metų NBA lygoje sugebėjo pelnyti tik Manuelis Ginobili, Robertas Parishas, Johnas Stocktonas ir Michaelas Jordanas.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Hawks“ turėjo dviženklę persvarą, bet svečiai iš Ohajo sugebėjo pakilti ir grįžti į kovą dėl pergalės.

Prasidėjus paskutinei dvikovos minutei, Collinas Sextonas sugebėjo rezultatą išlyginti, bet tuomet kitoje aikštės pusėje taikliai atakavo Johnas Collinsas ir rungtynių svarstyklės vėl pakrypo šeimininkų pusėn.

„Cavs“ dar galėjo išgelbėti Jordanas Clarksonas, bet to tritaškis skriejo pro šalį.

„Hawks“: Trae Youngas (9 rez. perd.) ir Vince‘as Carteris po 21, Johnas Collinsas 14 (12 atk. kam.), Aleksas Lenas 12, Alexas Poythressas ir DeAndre Bembry po 11.

„Cavaliers“: Cedi Osmanas 22 (8 atk. kam.), Larry Nance‘as (15 atk. kam., 7 rez. perd., 4 per. kam.) ir Collinas Sextonas (6 rez. perd.) po 18, Alexas Burksas 17, Jordanas Clarksonas 15.