2022 03 12

„Vienas lauke – ne karys“ jam negalioja: pusšimtį suvertęs LeBronas šventė pergalę

LeBronas surengė dar vieną įspūdingą individualų pasirodymą ir vienas pats nukalė svarbią pergalę „Los Angeles Lakers“ (28-37) klubui, kuris namuose 122:109 (26:26, 26:333, 37:23, 33:27) susitvarkė su „Washington Wizards“ (29-36).
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Antrojo kėlinio pabaigoje spurtavę „burtininkai“ iš Vašingtono kėsinosi ir į dviženklį pranašumą, tačiau po pertraukos jų visus bandymus atitrūkti ir iškovoti pergalę atmušė dominavęs LeBronas Jamesas.

Karalius Jamesas vien per šį ketvirtį pelnė net 19 taškų, o „Lakers“ jau buvo pirmaujančios komandos vaidmenyje (89:82).

Trumpai pasiilsėjęs LeBronas netrukus grįžo pabaigti pradėto darbo ir netgi spėjo pasiekti simbolinę 50 pelnytų taškų žymę, kurią pasiekia antrose iš pastarųjų trejų rungtynių.

37-erių puolėjas 50 taškų (12/16 dvit., 6/9 trit., 8/8 baud.) surinko fantastiškai atakuodamas krepšį per beveik 36 žaidimo minutes. Taip pat jis pridėjo 7 atkovotus kamuolius ir dar 6 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ Vakaruose išlieka devinti ir greičiausiai turėtų pateikti į įkrintamąsias varžybas – šiuo metu jie trimis pergalėmis lenkia 11-oje pozicijoje esančią „San Antonio Spurs“, kuri pagal dabartinę situaciją liktų už įkrintamųjų borto. Tarp šių komandų yra įsispraudusi Jono Valančiūno „New Orleans Pelicans“.

JAV sostinės ekipa Rytuose užima 11-ąją poziciją ir vis labiau tolsta nuo išlikimo, mat dabar juos ir laipteliu aukščiau esančius „Charlotte Hornets“ skiria jau keturios pergalės.

„Los Angeles Lakers“: LeBronas Jamesas 50 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Malikas Monkas 21 (5/7 trit.), Talenas Hortonas-Tuckeris 15, Austinas Reavesas 12.

„Washington Wizards“: Kyle'as Kuzma 23, Corey Kispertas 21, Rui Hachimura 15, Kristaps Porzingis (14 atk. kam.) ir Tomašas Satoransky po 14.

Kiti penktadienio rezultatai:

„Orlando Magic“ – „Minnesota Timberwolves“ 118:110 (M.Bamba 27 / A.Edwardsas 25);

„Atlanta Hawks“ – „Los Angeles Clippers“ 112:106 (T.Youngas 27 / I.Zubacas 24);

„Boston Celtics“ – „Detroit Pistons“ 114:103 (J.Tatumas 31 / C.Cunninghamas 27);

„Miami Heat“ – „Cleveland Cavaliers“ 117:105 (B.Adebayo 30 / D.Garlandas 24);

„Houston Rockets“ – „Dallas Mavericks“ 100:113 (K.Porteris Jr. 17 / L.Dončičius 30);

„Memphis Grizzlies“ – „New York Knicks“ 118:114 (J.Morantas 37 / J.Randle'as 36);

„New Orleans Pelicans“ – „Charlotte Hornets“ 120:142 (T.Murphy III 32 / M.Bridgesas 26);

„San Antonio Spurs“ – „Utah Jazz“ 104:102 (D.Murray 27 / D.Mitchellas 24);

„Phoenix Suns“ – „Toronto Raptors“ 117:112 (C.Payne'as 24 / G.Trentas Jr. 42);