2023 05 04

Visiškai dominavęs „Celtics“ serijoje atstatė pusiausvyrą

„Boston Celtics“ nepasiduoda. Rytų konferencijos pusfinalio serijos antrose rungtynėse Joe Mazzulla auklėtiniai namuose 121:87 (28:22, 29:27, 35:16, 29:22) nupūtė „Philadelphia 76ers“ ir atstatė pusiausvyrą.
Alas Horfordas
Alas Harfordas / „Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus – 1-1. Dabar įvykiai kelsis į Filadelfiją.

Šiame mače šeimininkų pergalės raktu tapo tolimi metimai, kurių „Celtics“ įmetė net 20 iš 51 (39 proc.).

Filadelfijos komanda laikėsi iki pertraukos, tačiau į ją „Celtics“ išėjo turėdama aštuonių taškų atotrūkį, o galiausiai lemiamą kirtį sudavė trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo net 35:16.

Paskutinė mačo atkarpa tebuvo formalumas.

Šeimininkų gretose Jaylenas Brownas per 30 minučių pelnė 25 taškus.

Filadelfijos ekipai Tobiasas Harrisas per 32 minutes sumetė 16 taškų.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 25, Malcolmas Brogdonas 23, Derrickas White'as ir Marcusas Smartas – po 15, Grantas Williamsas 12.

„76ers“: Tobiasas Harrisas 16, Joelis Embiidas 15, Tyrese'as Maxey 13, Jamesas Hardenas 12 (10 atk. kam., 4 rez. perd.).