2016 11 29

Žvėriškai po krepšiu žaidusį Joną Valančiūną pristabdė trauma

Jonas Valančiūnas karaliavo baudos aikštelėje, kol trečiojo kėlinio viduryje lietuvį pristabdė čiurnos trauma. Tiesa, ji nebuvo rimta, o „Toronto Raptors“ (11-6) vis tiek nesunkiai susitvarkė su „Philadelphia 76ers“ (4-14) 122:95 (33:26, 27:23, 31:22, 31:24).
Jonas Valančiūnas ir Jahlilas Okaforas
Jonas Valančiūnas ir Jahlilas Okaforas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Raptors“ sutriuškino „76ers“ klubą
  • J.Valančiūnas pelnė 12 taškų ir atkovojo 11 kamuolių
  • Trečiojo kėlinio viduryje lietuvis patyrė čiurnos traumą
  • Skelbiama, kad trauma nėra rimta

Jonui Valančiūnui buvo lengviau nei planuota, nes į Torontą dėl reabilitacijos plano neatvyko vienas „76ers“ lyderių Joelis Embiidas, iki tol rinkęs 18,2 taško ir 7,8 atkovoto kamuolio.

Tad J.Valančiūnas agresyviai pradėjo rungtynes atakuodamas Jahlilą Okaforą ir pirmąjį kėlinį užbaigė su 4 taškais ir net 7 atkovotais kamuoliais. Dar prieš ilgąją pertrauką JV buvo per kamuolį (9) nuo savo vidurkio (vid. 10,1 atk. kam.), o „Raptors“ nepervargo „76ers” aikštės pusėje 60:49.

Tačiau „centrą“ pristabdė trauma. Trečiojo kėlinio viduryje pelnęs 12-ąjį tašką, JV nesėkmingai nusileido ant žemės ir susižeidė čiurną. Aukštaūgis šlubuodamas su „Raptors“ gydytoju paliko aikštę, bet netrukus sugrįžo ant komandos atsarginių suolo. Skelbiama, kad trauma nebuvo rimta, bet kadangi „Raptors“ triuškino „76ers“ ekipą, treneris Dwane'as Casey nusprendė patausoti vieną lyderių.

J.Valančiūnas per 22 minutes pelnė 12 taškų (6/12 dvit.), atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus, suklydo ir prasižengė po 2 kartus.

„Raptors“ aštuonerias pastarąsias rungtynes iš 10 žaidė išvykoje, bet rungtynėmis su „76ers“ Toronto krepšininkai pradėjo ilgiausią šį sezoną šešių namų mačų iš eilės seriją.

„76ers“ tai nieko gero nežadėjo. Filadelfijos klubas šį sezoną pralaimėjo visas 6 išvykos rungtynes.

„Raptors“: K.Lowry 24, T.Rossas 22, D.DeRozanas 14, J.Valančiūnas 12.

„76ers“: R.Covingtonas 20, J.Okaforas 15, E.Ilyasova, S.Rodriguezas ir S.Holmesas po 11.