2020 03 11

Žvėriškai žaidęs J.Valančiūnas „Grizzlies“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo

Jonas Valančiūnas sužaidė puikias rungtynes, bet pergalei to neužteko – „Memphis Grizzlies“ (32-33) namuose 115:120 (35:27, 28:23, 23:35, 29:35) pralaimėjo „Orlando Magic“ ekipai (30-35).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

JV per 36 minutes pelnė 27 taškus (9/10 dvit., 9/13 baud. met.), atkovojo net 16 kamuolių, perėmė kamuolį, blokavo metimą, 5 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Kai centras iš Lietuvos buvo aikštėje, „Grizzlies“ pelnė 11 taškų daugiau nei „Magic“. Pagal šį rodiklį J.Valančiūnas buvo geriausias komandoje.

Dar trečiojo kėlinio pradžioje dublį savo sąskaitoje turėjęs lietuvis užfiksavo jau 32-ąją dublį šį sezoną.

Nugalėtojams Terrence'as Rossas pelnė 24 taškus, iš kurių net 18 – ketvirtajame kėlinyje.

Pirmoje rungtynių pusėje „Grizzlies“ turėjo ir 17-kos taškų pranašumą, tačiau „Magic“ sutaršė aikštės šeimininkų gynybą po pertraukos, kai per du kėlinius pelnė 70 taškų.

„Mes pasitikėjome savimi, – sakė Markelle Fultzas, pelnęs 16 taškų. – Manau, kad tai ir padėjo. Ne taip išėjome į rungtynes, buvome nubausti už tai smūgiu į burną. Privalėjome pabusti.“

„Grizzlies“ treneris Tayloras Jenkinsas gyrė savo auklėtinius už žaidimą pirmoje rungtynių pusėje, bet pabrėžė, kad „Magic“ suaktyvino veiksmus po pertraukos: „Negalime gyventi su 70 varžovų taškų per du kėlinius. Manau, mūsų gynyba viską išsprendė.“

„Grizzlies“: J.Valančiūnas 27 (9/10 dvit., 16 atk. kam.), J.Morantas ir D.Brooksas po 21, J.Jacksonas 15.

„Magic“: T.Rossas 24, M.Carteris-Williamsas 20, N.Vučevičius 19 (11 atk. kam.), D.J.Augustinas 16, M.Fultzas 14.