2023 07 17

Atostogų metu Stephenas Curry laimėjo golfo turnyrą

Vieno ryškiausių šių dienų NBA krepšininkų Stepheno Curry talentas veržiasi per kraštus ne tik krepšinio aikštelėje. Praėjusį savaitgalį „Golden State Warriors“ žvaigždė laimėjo kasmetinį įžymybių „American Century Championship“ golfo turnyrą.
Stephen Curry
Stephen Curry / „Scanpix“ nuotr.

Nugalėtojui atiteko 125 tūkst. JAV dolerių prizas, bet krepšininkas iš karto šiuos pinigus paaukojo labdarai.

Antrą vietą varžybose iškovojo buvęs JAV profesionalus tenisininkas Mardy Fishas.

Profesionalus sportininkas šį turnyrą laimėjo pirmą kartą nuo 2000-ųjų, kai tai padarė NFL atstovas Alas Del Greco.