Be variantų: dominavę vokiečiai sudorojo olimpinių žaidynių šeimininkus

Galingą pergalę Paryžiaus olimpinėse žaidynėse iškovojo Vokietijos krepšinio rinktinė (3-0), kuri 85:71 (24:18, 24:9, 21:9, 16:25) įveikė šeimininkus Prancūzijos krepšininkus (2-1).

B grupėje vokiečiai iškovojo pirmąją vietą, prancūzai – antrąją, brazilai – trečiąją, o japonai buvo eliminuoti.

Esminį spurtą 24:9 vokiečiai surengė antrajame kėlinyje ir į pertrauką išėjo su 21 taško pranašumu (48:27).

Ir pergalės Vokietija iš rankų po pertraukos nepaleido: išlaikė solidų pranašumą bei triumfavo.

Į pergalę vokiečius vedė Dennisas Schroderis ir Franzas Wagneris. Abu jie pelnė po 26 taškus.

Nuo pralaimėjimo prancūzų neišgelbėjo vunderkindas Victoras Wembanyama, kuris surinko 14 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 21 naudingumo balą.

Vokietija: Dennisas Schroderis (9 rez. perd.) ir Franzas Wagneris (5 atk. kam.) po 26, Danielis Theisas (8 atk. kam.) ir Isaacas Bonga po 7.

Prancūzija: Victoras Wembanyama 14 (12 atk. kam.), Isaia Cordinier ir Evanas Fournier po 10.

Skrydžio režimu: atviras „Gurtam“ vadovo interviu su Benediktu Vanagu
Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?