2022 03 10

Legendinėje „Madison Square Garden“ – neįtikėtinas jauno lietuvio pasirodymas

„Butler Bulldogs“ universitetas pergale pradėjo „Big East“ konferencijos atkrintamąsias kovas, legendinėje „Madison Square Garden“ arenoje per pratęsimą 89:82 įveikę „Xavier Musketeers“ studentus. Pagrindiniu pergalės kalviu tapo sezono mačą sužaidęs 19-metis lietuvis Simonas Lukošius.
Temos: 1 NCAA

NCAA pirmametis Simonas Lukošius pergalingame mače žaidė 31 minutę, per kurią pelnė 27 taškus (2/5 dvit., 4/8 trit., 11/13 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

198 cm ūgio krepšininkas pagerino asmeninius sezono rezultatyvumo ir atkovotų kamuolių rekordus.

S.Lukošius žibėjo svarbiausiu metu – du baudų metimai ketvirtojo kėlinio pabaigoje ištraukė „Bulldogs“ komandai pratęsimą, o jame lietuvis surinko pirmuosius dešimt Butlerio universiteto taškų, galiausiai pergalę įtvirtinęs dar dviem baudų metimais.

„Bulldogs“ siekia vietos „Kovo Beprotybės“ turnyre, bet vietą joje garantuotų tik triumfas „Big East“ konferencijoje. Ketvirtfinalio etape S.Lukošiaus komanda susikibs su „Providence Friars“ krepšininkais.

Šį sezoną S.Lukošius NCAA pirmenybėse fiksuoja po 6,9 taško, 3,3 atkovoto kamuolio ir 1,3 rezultatyvaus perdavimo.