Po pralaimėjimo JAV – serbų kirčiai teisėjams: „Nutiko keisti dalykai“

Serbijos krepšinio rinktinė ketvirtadienio vakarą žaidė Paryžiaus olimpinių žaidynių pusfinalyje prieš JAV krepšininkus ir buvo įspaudusi amerikiečius į kampą. Visgi po dramatiškos kovos serbai krito ir į finalą žengė JAV krepšininkai (95:91).
Bogdanas Bogdanovičius
Bogdanas Bogdanovičius / FIBA nuotr.

Po mačo serbų atstovai sveikino JAV su pergale, tačiau turėjo pastabų rungtynių metu dirbusiems arbitrams.

„Aš neieškau jokių pasiteisinimų, tiesiog noriu pasakyti... Tas, kuris pralaimi, turi teisę pykti. Kodėl aš pykstu? Nes čia nesulaukėme pagarbos iš teisėjų, – sakė serbų vyr. treneris Svetislavas Pešičius. – Ne tik šiose rungtynėse. Per daug apie tai nekalbu, bet turiu tai pasakyti. Nes jei vienas geriausių pasaulio žaidėjų, jei ne pats geriausias, per 37 minutes meta tik keturis baudos metimus, o nuolat turi kamuolį rankose. Ir jei antras geriausias mūsų žaidėjas Bogdanovičius per 32 minutes meta tik vieną baudos metimą ir kas antrą ar trečią ataką turi kamuolį, tada nutiko keisti dalykai.

Sveikinu amerikiečius, linkiu jiems daug sėkmės finale. Tačiau šį vakarą vyko keisti dalykai. Nežinau, ar matėte. Aš esu ramus. Aš nepykstu, didžiuojuosi, esu nusivylęs, nes nesulaukėme teisėjų pagarbos.“

Teisėjų darbu buvo nepatenkintas ir vienas serbų lyderių – gynėjas Bogdanas Bogdanovičius.

„Aš nesu toks žmogus, kuris kalbės apie teisėjus, žinote, ir aš net norėjau laimėti prieš teisėjus bei pagarba mums, kad visas rungtynes palaikėme ramybę ir nekalbėjome su jais, kalbėjimas nebūtų davęs jokios naudos“, – sakė krepšininkas.

Pralaimėję prieš JAV, šeštadienį serbai kausis dėl bronzos su Vokietijos krepšininkais.

Skrydžio režimu: atviras „Gurtam“ vadovo interviu su Benediktu Vanagu
Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?