2022 02 18

Rezultatyviausias: Ą.Tubelis sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių

19-metis Ąžuolas Tubelis buvo rezultatyviausias žaidėjas komandoje, o jo vedama Arizonos universiteto „Wildcats“ (23-2) ekipa namie 83:69 (44:42, 39:27) pranoko „Beavers“ (3-21) studentus iš Oregono valstijos universiteto.
Ąžuolas Tubelis deda kamuolį į krepšį
Ąžuolas Tubelis deda kamuolį į krepšį / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ą.Tubelis rinko beveik po tašką per minutę – per 24 minutes pelnė 22 taškus (8/14 dvit., 6/6 baud.). Aukštaūgis dar sugriebė 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir padarė 1 klaidą.

Tai – pagal rezultatyvumą Ą.Tubelio rungtynės šiame sezone. Daugiausiai jis buvo pelnęs 32 taškus.

„Laukinėms katėms“ triuškinant „Bebrus“ trumpai į aikštę žengė ir Ąžuolo brolis Tautvilas Tubelis, bet jam per 1 minutę pasižymėti nepavyko – vienintelis mestas tritaškis skriejo pro šalį.

Estas Kerras Kriisa, praeityje žaidęs ir Kauno „Žalgiryje“, prie pergalės prisidėjo 6 taškais ir 6 rezultatyviais perdavimais.