Iškeltas radinys restauravus bus eksponuojamas britų karališkajame oro pajėgų muziejuje, jis įsikūręs šiaurės Londone, buvusiame Hendono aerodrome. Restauravimas truks apie dvejus metus. Bombonešis yra smarkiai surūdijęs, jo fiuzeliažas nesubyrėjo tik dėl gelbėtojų įtaisyto ramsčio. Iš vandens antradienį bus iškelti ir du atitrūkę varikliai bei kitos kėlimo metu nukritusios dalys.
Anot „Daily Mail“, nepaisant 73 metų buvimo po vandeniu, lėktuvas yra geros būklės. Išliko ir jo sparnai, ir varikliai. Muziejaus darbuotojai, dalyvavę lėktuvo iškėlimo operacijoje, džiaugėsi sėkme. Bombonešio iškėlimą įamžino BBC televizija.
Nustatyta, kad bombonešis buvo numuštas 1940 metų rugpjūčio 26 dieną. Iš keturių ekipažo narių du žuvo, kai lėktuvas įkrito į vandenį. Dar du buvo sučiupti britų karių.
Lėktuvą Lamanšo sąsiauryje 2008 metais aptiko narai. Nuo to laiko pradėta ruoštis jo iškėlimo operacijai. 2010 metais muziejus paskelbė vaizdo įrašą, kuriame matomas po vandeniu gulintis bombonešis.
Lėktuvas „Dornier 17“ 1933 metais kompanijos „Dornier“ buvo sukurtas užsakius bendrovei „Lufthansa“, jis turėjo tarnauti kaip pašto ir keleivinis lėktuvas. Užsakovui lėktuvo kabina pasirodė per maža. 1937 metais Vokietijos karinės pajėgos sumanė bombonešio versiją. Kadangi lėktuvas turėjo prailgintą fiuzeliažą, jis buvo pavadintas „skrajojančiu pieštuku“. Lėktuvas buvo gaminamas 1937-1940 metais. Dėl nepakankamo greičio ir apkrovos vėliau juos pakeitė „Ju-88“ tipo lėktuvai.