Požeminę kapavietę specialistai atidengė kasinėdami kitus VI-VII amžiaus kapus. Tarp kapavietės sienas puošiančių ankstyvųjų krikščionių koptų atvaizdų buvo rastas, mokslininko Josepo Padro teigimu, „jauno vyro garbanotais plaukais, vilkinčio trumpą tuniką ir lyg palaiminimui laikančio pakeltą ranką“, atvaizdas.
Archeologai mano, kad šis kapas priklausė garsiam rašytojui ir dvasininkų šeimai, kuri gyveno senovės Egipto Oksirinkso mieste.
„Gali būti, kad mes susidūrėme su ankstyvuoju Jėzaus Kristaus atvaizdu“, – sakė J.Padro „La Vanguardia“.
Archeologai mano, kad šis kapas priklausė garsiam rašytojui ir dvasininkų šeimai, kuri gyveno senovės Egipto Oksirinkso mieste, rašo „The Local“.
Norint pasiekti giliai po žeme esančią kapavietę, esančią vienoje iš kelių vietovių, kuriose J.Padro kasinėja jau 20 metų, archeologams teko nuimti 45 tonas akmenų.
Mokslininkai šiuo metu stengiasi išversti po piešiniu esantį užrašą.
Archeologai 2011 metais netoli Tiberiados ežero 2 tūkst. metų senumo knygelę, kurioje, kaip buvo manoma, buvo išlikęs vienas seniausių Jėzaus paveikslų. Pranešama, kad knygelė buvo rasta viename kape Jordanijoje ir joje buvo išlikę žodžiai „Izraelio išganytojas“.