Kovinį šaudymą stebėjęs krašto apsaugos ministras Juozas Olekas džiaugėsi karių profesionalumu, parodytu pratybų metu. „Tokios pratybos tikrai reikalingos, nes kariai gali išbandyti visą ginkluotę, patobulinti savo šaudymo įgūdžius ir keistis tarpusavyje patirtimi. Kariai pasiekė nustatytus tikslus ir naudodamiesi modernia prieštankine ginkluote demonstravo savo profesionalumą“, – sakė ministras J. Olekas.
„Šios pratybos buvo labai naudingos visiems kariams. Per dvi savaites jie galėjo išmėginti įvairius ginklus ir amuniciją, taip pat sužinoti jų padaromą žalą. Mūsų kariai yra specialiai rengiami naikinti brangią šarvuotą techniką įvairiausiais prieštankiniais ginklais. Šioje srityje jie tikrai yra profesionalai ir tai galime matyti iš šių pratybų rezultatų“, – pasakojo pratybų vadovas pulkininkas leitenantas Aleksiejus Gaiževskis.
Pratybose daugiau nei du šimtai dalyvavusių karių treniravosi naudoti turimus prieštankinius ginklus ir priemones vykdant gynybines operacijas, atliko kovinį šaudymą, praktiškai susipažino su prieštankinių ginklų galimybėmis.
Pratybų metu buvo pademonstruoti ne tik prieštankinių priemonių, artilerijos sviedinių ir minosvaidžių minų („Javelin“, „Carl Gustaf“, PV1110, AT-4, L70 ir kt.) poveikis šarvuotai technikai, bet ir naikinti šarvuoti ir už priedangų esantys taikiniai, pasitelkiant inžinerines priemones, sunkiuosius kulkosvaidžius ir automatinius granatsvaidžius (M2HB QCB, H&K GMG 40 mm ir kt.).
Pratybose dalyvavo Lietuvos kariuomenės padalinių kariai iš Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas", Krašto apsaugos savanorių pajėgų, Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centro, Juozo Vitkaus inžinerijos, Karaliaus Mindaugo husarų, Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų, Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų, Karinių oro pajėgų Oro gynybos ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalionų.