Teismas nusprendė, kad 34 tūkst. Lt žala buvo padaryta Š.Skučui iš darbo Kontrolės ir audito tarnyboje, kuriai jis vadovavo, nuo 2010 metų kovo atleidus vyriausiąją specialistę Violetą Sudeikytę. Ji tuomet atleista vykdant tarnybos reorganizaciją ir naikinant jos užimamą pareigybę.
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas šios bylos nagrinėjimo metu mirusios buvusios tarnautojos atleidimą rugsėjį pripažino neteisėtu ir priteisė jos sūnui iš savivaldybės beveik 34 tūkst. Lt vidutinio darbo užmokesčio už priverstinės pravaikštos laiką bei 2 tūkst. Lt neturtinės žalos.
Žalą nukentėjusiesiems jau atlyginta, dabar norėta leisti Kontrolės ir audito tarnybai teisminiu keliu išieškoti iš buvusio kontrolieriaus šiuos pinigus.
Ar tokią praktiką ketinama taikyti nuolat, dar nežinia. Anot mero Artūro Zuoko, tai buvo vienasmenis įstaigos vadovo iniciatyva, kuri pridarė nuostolių. „Šis sprendimas nebuvo derintas su taryba ir taryba tam nepritarė. Todėl ir privalo Š.Skučas atlyginti žalą“, – klausimą pristatydamas kalbėjo meras.
Tačiau tarybos jis neįtikino. 23 tarybos nariams balsavus už, 9 – prieš, o 14 susilaikius klausimui nebuvo pritarta.
Š.Skučas išgarsėjo prieš kiek daugiau nei metus, kai viešumoje pasirodė garso įrašas, kuriame tuometinis Vilniaus meras Vilius Navickas moko bendrapartietį, savivaldybės kontrolierių Š.Skučą daryti tyrimus, palankius valdančiajai koalicijai. Šis skandalas V.Navickui kainavo narystę Tėvynės sąjungoje-Lietuvos krikščionių (TS-LKD) partijoje ir mero postą. Š.Skučas savo pareigas išlaikė, tačiau iš TS-LKD buvo pašalintas. Jis nesėkmingai bandė dalyvauti savivaldos rinkimuose, kaip Liberalų sąjūdžio sąrašo atstovas.