Iki praėjusių metų bokštu naudojosi Kauno miesto savivaldybė, nors kaip turtas jis priklausė M.K.Čiurlionio dailės muziejui. Paskui nuspręsta bokštą perduoti kitam savininkui – Vytauto Didžiojo karo muziejui. Krašto apsaugos ministerija perėmė karo muziejaus teises ir susidarė tokia situacija, kad savivaldybė, sumažėjus biudžetui, nebegalėjo skirti papildomų lėšų laikrodininko paslaugoms.
Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas, suprasdamas, kad karo muziejaus bokšto laikrodis negali likti be priežiūros, nes varpo skambėjimas yra tapęs neatsiejama Kauno miesto istorinių tradicijų dalimi, kreipėsi į Krašto apsaugos ministeriją su prašymu, kad būtų skirtas etatas bokšto priežiūrai.
Neseniai savivaldybę pasiekė ministerijos pranešimas, kad laikrodininkas sugrįš į įprastą darbo vietą.
„Kauno miesto savivaldybė ir toliau rūpinsis, kad Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje vyktų tarptautiniai kariljonierių festivaliai, tradiciniai renginiai. Ypač svarbu, kad ne tik pavasarį, bet ir kitu metų laiku Lietuvos gyventojus ir svečius toliau džiugintų varpų muzika, nepriekaištingai veiktų bokšto laikrodžio mechanizmas“, – sakė Kauno meras.