„World Press Photo“ paroda. Apsilankykite
Bilietai
2014 10 08

Kaunas spaudos veidrodyje: gyventojų kerštas restoranui – atgrasus „Wi-Fi“ vardas

Gera kaimynystė – didelė vertybė. Kaune verslininkai neradę bendros kalbos su šalia gyvenančiais žmonėmis sulaukė originalaus jų keršto. Deja, įveikti valdžioje įsitvirtinusius biurokratus daug sunkiau. Ir jų daroma žala nepalyginamai didesnė – Kauno žiniasklaidos duomenimis, stabdomas pažangių medikamentų nuo vėžio patekimas į Lietuvą.
Kauno panorama
Kauno panorama / Kęstučio Vanago/BFL nuotr.

Portalas „Kas vyksta Kaune“ aprašo naują gyventojų būdą kovoti su jiems nepatikusiais verslininkais: „Kauniečiai pradėjo skųstis, jog iš greito maisto restorano „Sushi Express“, įsikūrusio Rotušės aikštėje, sklinda nemalonūs kvapai. Neradę bendros kalbos, gyventojai pasistatė bevielio interneto stotelę ir pavadino „SUSHI spjaudo į maistą“. Lankytojai, norintys pasinaudoti restorane veikiančiu „Wi-Fi“ ryšiu, mato ir gyventojų internetą, kuris skatina suabejoti patiekiamo maisto kokybe.“

„Apie tokį interneto pavadinimą žinome, tačiau neaišku, kurie gyventojai taip pavadino savo bevielį internetą. Kol kas nepastebėjome, ar tai kenkia verslui, bet suprantame, jog tai nėra gerai“, – komentavo portalui UAB „Fresh projects“, kuriai priklauso ir greito maisto restoranas „Sushi Express“, įmonės vadovas Vytautas Bukauskas.

Neradę bendros kalbos, gyventojai pasistatė bevielio interneto stotelę ir pavadino „SUSHI spjaudo į maistą“.

Kita problema, į kurią atkreipia dėmesį Kauno žurnalistai, – sudėtinga vėžiu sergančių žmonių padėtis. Dienraštis „Kauno diena“ atkreipė dėmesį į daug skaudesnę nei nemalonūs kvapai problemą. „Šiuolaikinės medicinos technologijos, kurias sėkmingai įvaldo mūsų medikai, ir modernūs vaistai įveikia sunkias ligas. Tai padarė tikrą perversmą gydant sunkias onkologines ligas – pasiekiama ypač gerų rezultatų gydant vėžį. Tai patvirtina žinomų žmonių ligos istorijos, kai, pritaikius naujus metodus ir vaistus, jie pasveiko arba gali kontroliuoti savo ligą ir gyventi normalų gyvenimą“, – teigia dienraštis.

„Tačiau tenka apgailestauti, kad į Lietuvą naujos kartos vaistai kelią skinasi sunkiai. Daugelio Europos Sąjungos šalių piliečiai gali būti ramūs, kad susirgusieji vėžiu bus gydomi pažangiausiais medikamentais, o mūsų šalyje situacija toli gražu ne tokia džiuginanti“, – atkreipia dėmesį onkohematologinių ligonių bendrijos „Kraujas“ pirmininkė Ieva Drėgvienė.

„Kauno diena“ pabrėžia, kad susirgusieji vėžiu negali tikėtis gydymo kaip Vokietijos ar Švedijos piliečiai. „Modernios technologijos į Lietuvą braunasi dešimtmečius. Per tuos metus daug žmonių miršta, taip ir nesulaukę reikalingos pagalbos“, – apgailestauja „Kauno diena“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas.14 klausimų apie Kauną – ar pavyks teisingai atsakyti bent į dešimt?
Reklama
Beveik trečdalis kauniečių planuoja įsigyti būstą: kas svarbiausia renkantis namus?
Reklama
Kelionių ekspertė atskleidė, kodėl šeimoms verta rinktis slidinėjimą kalnuose: priežasčių labai daug
Reklama
Įspūdžiais dalinasi „Teleloto“ Aukso puodo laimėtojai: atsiriekti milijono dalį dar spėsite ir jūs