„Niekur nemelavau, visada sakiau, kad dirbu Lietuvos Respublikai, nežiūrint į tai, kad pusė žmonių balsavo už kitą kandidatę“, – 15min sakė V.Pranckietis, paklaustas, kas padėjo jam iškovoti pergalę.
Seimo pirmininkas Raudondvaryje laimėjo apie 400 balsų persvara.
Jis gavo 50,01 proc. balsų, o jo oponentė, socialdemokratė Raminta Popovienė – 47,07 procento.
„Bet kokiu atveju aš tikiu, kad galėsiu įsiklausyti į visų žmonių lūkesčius ir atstovausiu žmonėms taip, kaip atstovavau iki šiol“, – kalbėjo V.Pranckietis.
„Visada seniūnijose siūliau susitikimus, kad žmonės galėtų atsinešti savo bėdas. Niekada nebuvau juostelių karpytoju ar scenos numylėtiniu, tiesiog dirbau Seimo nario darbą ir žmonės tai matė“, – pridūrė jis.
Žmogui, kuris eis į šią poziciją, esu visiškai pasiruošęs padėti perduoti pažintis, patirtį ir sugalvojimus, kaip tas darbas gali būti sėkmingesnis Lietuvai.
„Labai džiaugiuosi tais žmonėmis, kurie balsavo už mane, bet kalbėsiuosi su visais žmonėmis. Niekas mano apygardoje neturi abejoti, kad dabar jie bus be atstovo vien dėl to, kad laimėjo ne tas žmogus, už kurį jie balsavo“, – sakė politikas.
Postų savaime nesiekia
V.Pranckietis sakė, kad kova su R.Popoviene buvo sunki, nes socialdemokratų vadovaujama Kauno rajono savivaldybė metė daug resursų padėti jai laimėti.
Paklaustas apie ambicijas dėl pareigų Seime, jis tvirtino, kad jeigu Liberalų sąjūdis turės teisę siūlyti parlamento pirmininką, tai turėtų būti partijos lyderė Viktorija Čmilytė-Nielsen.
„Žmogui, kuris eis į šią poziciją, esu visiškai pasiruošęs padėti perduoti pažintis, patirtį ir sugalvojimus, kaip tas darbas gali būti sėkmingesnis Lietuvai“, – kalbėjo V.Pranckietis.
„Mano lūkesčiai yra labai paprasti – aš norėčiau dirbti Aplinkos, Kaimo reikalų ar Švietimo ir mokslo komitete“, – tvirtino parlamentaras.
V.Pranckietis Seimo pirmininku dirba nuo 2016 metų. Kai jis paliko valdančiuosius „valstiečius“, šie kelis kartus nesėkmingai bandė atleisti jį iš parlamento vadovo posto.