Pagal parengtą techninį projektą ir miškotvarkos planą yra atliekami pirmojo etapo darbai. Antrajam etapui įgyvendinti taip pat bus siekiama pritraukti lėšų iš ES programų. Preliminariai darbai galės būti įgyvendinti 2012–2013 metais.
Parkas Klaipėdos miesto savivaldybei priklauso panaudos teise be teisės perduoti naudotis juo tretiesiems asmenims. Užbaigus pirmąjį etapą yra numatomas antrasis parko įgyvendinimo etapas, tačiau šiuo metu dar nėra priimtas principinis sprendimas dėl parko valdymo modelio. Administracijos direktorės Juditos Simonavičiūtės įsakymu sudaryta darbo grupė turėtų išsiaiškinti, koks būtų geriausias parko valdymo modelis.
Priklausomai nuo pasirinkto parko valdymo modelio bus nustatytas privačių investicijų pritraukimo į Klaipėdos poilsio parko teritoriją kelias ir būdai. Kadangi yra nemažas susidomėjimas naujai kuriamu Klaipėdos parku iš privačių kompanijų pusės, tikėtina, kad bus pasirinktas viešo konkurso atrankos kelias, kaip tai numato LR įstatymai.
Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorės J.Simonavičiūtės teigimu, poilsio parke bus sukurta viešoji infrastruktūra, prieinama kiekvienam klaipėdiečiui ar miesto svečiui. Tikimasi, kad bus sulaukta ir privačių iniciatyvų į nuotykių atrakcionų sukūrimą, pavyzdžiui, laipynes medžiuose. Tokie atrakcionai turėtų būti mokami.
„Sovietmečiu senajame kultūros ir poilsio parke žmonės, ateidavę su vaikais pramogauti, taip pat pirkdavo bilietus ir ant sūpynių, ir ant pasilinksminimo atrakcionų. Neteisinga būtų klaipėdiečiams suteikti viltį, kad atgimusiame parke visos pramogos bus visiškai nemokamos,“ – sakė direktorė.
Parko priežiūra, apsauga, eksploatacija pareikalaus tam tikrų išlaidų, todėl savivaldybės administracija turės pasirinkti, ar parką valdys jos įsteigta viešoji įstaiga, ar ši finansinė našta bus perkelta ant privačių investuotojų pečių.