Kreipimesi R.Juknevičienė prašo partijos Priežiūros komiteto pareikalauti iš N.Puteikio pateikti konkrečius įrodymus, kada ji, priimant sprendimus, susijusius su „Achemos“ interesais, balsavo kitaip, nei nusprendė frakcija.
Savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje ji rašo kreipusis į Priežiūros komitetą dėl kolegos papilto purvo.
„Atsakymas tiems, kurie nori girdeti – B.Lubys (Anapilin išėjęs „Achemos“ didžiausias akcininkas – aut.) buvo signataras ir remdavo daugumą (rašau daugumą, nes nežinau, ar tikrai visus) politikoje tebedalyvaujančių signatarų. Landsbergį taip pat, beje, – rašo ministrė. – „Achemos“ reikalų nei žinau, nei man reikia žinoti. Ir su B.Lubiu esu bendravusi ant rankų pirštų lengvai suskaičiuojamus kartus, kokiuose nors oficialiuose susitikimuose. Beje, velionio B.Lubio atžvilgiu turiu pasakyti, kad apie paramą niekada nėra užsiminęs kokio nors palankumo kontekste, o šios Vyriausybės darbą energetikoje jis stipriai kritikavo. Aš gi labai remiu mūsų darbus energetinės nepriklausomybės srityje. Bet esmė ta, kad man svarbios bendruomenės narys Naglis Puteikis, jei jam kilo klausimų, galėjo paklausti manęs šimtą kartų, o ne iš karto užsipulti viešojoje erdvėje. Pabandykit jūs paaiškinti, kad esat ne dramblys.“
TS-LKD Priežiūros komitetas prižiūri, kaip laikomasi partijos įstatų, sprendžia ginčus tarp TS-LKD organų ir (ar) narių, teikia išvadas TS-LKD organų veiklos ar narystės klausimais.
Komitetas motyvuotu sprendimu gali pašalinti iš TS-LKD bet kurį skyriaus narį arba sustabdyti jo narystę. Tiesa, tokį drastišką sprendimą jis priima retai.
Pavyzdžiui, užpernai spalį Priežiūros komitetas nusprendė iš partijos pašalinti tuometį Vilniaus merą Vilnių Navicką, kuris inicijavo partijos kolegos savivaldybės kontrolieriaus Šarūno Skučo atleidimą iš pareigų.