Naujo posėdžio prireikė Teisingumo ministerijai vasario pradžioje atsisakius registruoti partiją po jos pirmojo suvažiavimo. Ministerija pareiškė, kad partijos įstatai neatitiko Lietuvos įstatymų, taip pat pasirodė neaiški valdymo organų išrinkimo ar kitų organų sudarymo tvarka.
Už naujus partijos įstatus šeštadienį posėdyje netoli Vilniaus nubalsuota vienbalsiai. K.Prunskienė sakė, kad jie suderinti su Teisingumo ministerija, kuri esą patvirtino, kad šįkart problemų neturėtų kilti.
Naująją partiją iš pradžių ketinta pavadinti Lietuvos liaudies sąjunga, bet paaiškėjo, kad šį pavadinimą rezervavo kitas ekspremjeras Gediminas Vagnorius. Todėl šeštadienio suvažiavime nuspręsta K.Prunskienės vadovaujamą politinę jėgą pavadinti Lietuvos liaudies partija.
Pasveikinti naujosios partijos šeštadienį atvyko kitų partijų atstovų, tarp jų – socialdemokratas Česlovas Juršėnas ir Darbo partijos atstovas Kęstutis Daukšys.
Pirmą kartą LLS steigiamasis suvažiavimas vyko pernai gruodį. Lietuvoje prieštaringai buvo įvertinta žinia, kad pasveikinti naujos partijos atvyko Rusijos Dūmos Tarptautinių reikalų komiteto vadovas Konstantinas Kosačiovas, renginyje sukritikavęs Lietuvos politinę sistemą.
Tuomet steigiamajame partijos suvažiavime, be K.Kosačiovo, dalyvavo ir Rusijos ambasadorius Lietuvoje Vladimiras Čchikvadzė, atstovai iš Kaliningrado srities, Baltarusijos, Kazachstano.
Pati K.Prunskienė tada sakė nesibaiminanti, jog partija gali būti vadinama prorusiška, nes, pasak jos, šia kryptimi ir reikia ieškoti strateginių santykių, siekiant šaliai naudos.
Šeštadienį suvažiavime K.Prunskienė sakė, kad neseniai tris kartus lankėsi Maskvoje ir tikino prisidėjusi prie kliūčių panaikinimo Lietuvos maisto produktų eksportui į Rusiją. Kalbėdama partiečiams K.Prunskienė labiausiai kritikavo valdančiuosius konservatorius ir teigė, kad partija gali prisidėti „tobulinant“ alternatyvią opozicijos programą.