Žinią apie netektį portalui delfi.lt patvirtino artimi Nasvyčių šeimos draugai.
Algimantas Nasvytis išugdė, išaugino, įpūtė jėgos ir pasitikėjimo ne vienai dešimčiai architektų. Abu su broliu Vytautu – ilgų distancijų bėgikai. Ištvėrę sovietmečio marazminį liūną ir sugebėję ne tik patys realizuoti eilę ikoninių objektų, bet ir įpūsti architektūrinio tikėjimo šviesą jauniesiems, rašo portalas pilotas.lt.
Brolių Nasvyčių architektūrinė dviskaita jau seniai tapo įspūdingu Lietuvos istorijos puslapiu. Permainingu, dramatišku ir labai nenuobodžiu.
Nors Vytautas Nasvytis prieš porą metų paliko šį pasaulį, tačiau brolis dvynys liko aktyvus architektūrinio gyvenimo dalyvis.
A.Nasvytis vienas ir kartu su broliu V.Nasvyčiu suprojektavo daugybę Vilniaus pastatų, parengė sostinei skirtų urbanistinių projektų. Pagal Nasvyčių projektus Vilniuje pastatyta „Neringos“ kavinė (1959 m.) ir viešbutis (1960 m.), Lietuvos Respublikos Seimo rūmai (1981 m.), viešbutis „Lietuva“ (dabar „Reval hotel Lietuva“, 1983 m.), rekonstruoti Lietuvos centrinis paštas (1969 m.) ir Lietuvos nacionalinis dramos teatras.
A.Nasvytis 1952 m. Lietuvos valstybiniame dailės institute (dabar Vilniaus dailės akademija) baigė architektūros studijas, įgijo dailininko-architekto specialybę. Dar būdamas studentas ėmė dirbti Sąjunginės žemės ūkio parodos Lietuvos paviljone Maskvoje.
A.Nasvyčio nuopelnai Lietuvos architektūrai ir jos kultūrai įvertinti: 1965 m. ir 1971 m. Lietuvos valstybine premija, 1983 m. SSSR valstybine premija, 1991 m. Olimpinio komiteto prezidento A.Samarančo prizu, 1998 m. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Karininko kryžiumi ir Lietuvos architektų sąjungos Architektūros riterio ordinu, 2000 m. Lietuvos Nepriklausomybės medaliu, 2003 m. Lietuvos Respublikos Vyriausybės kultūros ir meno premija.
2006 m. už nuopelnus Vilniaus architektūrai architektas A.Nasvytis apdovanotas Šv. Kristoforo statulėle.
2010 m. A.Nasvytis apdovanotas aukso medaliu „Už nuopelnus Vilniaus kultūrai“.
2016 m. vasario 9 d. už Vilniaus miesto garsinimą, kūrybinę veiklą A.Nasvyčiui suteiktas Vilniaus miesto garbės piliečio vardas.