Atlikus numatytus darbus, šios vietovės lankytojams taps prieinamesnės, patogesnės, bus sutvarkyti eroduojantys plotai, pagerės ekologinis bei estetinis objektų vaizdas.
Apie šias kultūros vertybes iki šiol mažai kas žinojo – piliakalniai ir pilkapynai tankiai apaugę medžiais, trūksta informacinių ženklų ir kitos būtinos infrastruktūros. Rokantiškių pilies kalno sutvarkymo projekte numatyta įrengti pėsčiųjų takus su laiptais ir atokvėpio aikštelėmis, apžvalgos ir automobilių stovėjimo aikšteles, informacinius stendus bei rodykles. Iki tol būtina atlikti kraštovaizdžio formavimo kirtimus – iškertant medžius atkurti buvusios pilies erdves bei atverti vaizdą iš piliavietės aikštelės į apylinkes bei kalvos šlaitus.
Pūčkorių piliakalnis yra šalia neseniai įrengto ir sutvarkyto Pūčkorių pažintinio istorinio tako, todėl jo būklė yra kiek geresnė. Šalia lygių ir ne taip gausiai užžėlusių Vilnios rekreacinės zonos erdvių piliakalnio grožį bei vertę užgožia Pūčkorių miškas. Numatoma restauruoti tako dangą, sutvirtinti laiptus ir pakeisti suoliukus, atlikti kraštovaizdžio formavimo kirtimus bei atnaujinti informaciją šalia tako įrengtame informaciniame stende.
Naujos Vilnios pilkapynas – senovės baltų laidojimo vietos, esančios šalia A.Kojelavičiaus gatvės, taip pat archeologijos paminklai, įtraukti į kultūros vertybių bei lankytinų vietų sąrašus. Naujosios Vilnios pilkapyną rasti nelengva – teritorija apaugusi medžiais, nepritaikyta lankymui. Šioje teritorijoje bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, takai, padengti skalda, įrengti mediniai laiptai, informaciniai stendai, pastatytas aukuras, išdėstyti lauko rieduliai su išraižytais senoviniais baltų rašmenimis.
Kultūros paveldo objekto tvarkymo darbų užsakovas – BĮ Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija, rangovas – „Rekreacinė statyba“. Miško kirtimo darbus atlieka „Vilniaus Zunda“, archeologinius kasinėjimus – VšĮ „Kultūros paveldo išsaugojimo pajėgos“. Darbai finansuojami Vilniaus savivaldybės investicinių programų lėšomis.