Priekaištų dėl iš šių pasilinksminimo įstaigų sklindančio triukšmo turėjo gyventojai. Anot jų atstovės, gyvendama virš restoranų ji neturi ramybės – dėl triukšmo nuolat kviečiama policija, ji patvirtina visus gyventojų skundus, fiksuoja normas viršijantį garso lygį.
Tačiau tarybos nariai nebuvo vieningi. Esą gyventojų nuomonė yra svarbi, tačiau jie nėra linkę ir žlugdyti verslo. Anot frakcijos „Taip“ atstovo Kęstučio Nėniaus, jis ir pats asmeniškai yra susidūręs su šita problema. Tačiau, jo nuomone, negalima triukšmo problemos spręsti kaip tramdymo priemonę naudojant prekybos alkoholiu licencijos. Šiuos dalykus reikėtų atskirti.
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos frakcijos atstovas Jaroslavas Kaminskis siūlė neriboti prekybos alkoholiu, nes tai galėtų tapti priežastimi Gedimino prospektui dar labiau apmirti. „Niekas nesilankys, nei vilniečiai, nei turistai, ir nepaliks pinigų ten, kur galėtų juos palikti“, – kalbėjo J.Kaminskis.
Taryboje pasiūlyta sudaryti darbo grupę, kuri iš esmės išnagrinėtų šią problemą ir galbūt pasiūlytų mieste išskirti zonas, kuriose prekyba alkoholiu nebūtų ribojama.
Vis dėlto nuspręsta pritarti ne pačiam griežčiausiam siūlymui – prekybą alkoholiu šiuose restoranuose apriboti nuo 22 val. Tarybos nariai nutarė ribojimus taikyti nuo vidurnakčio.
Restoranams vadovaujantis Audrius Janušauskas 15min.lt sakė, kad siūlymas prekybą alkoholiu apriboti nuo 22 val. reikštų tik vieną – bankrotą. „Kaip galima dirbti, jeigu krepšinis prasidės 21 val., o 22 val. aš jau negalėsiu prekiauti alumi. Išsipuošęs, pasiruošęs baras, televizorių prisipirkome, o dirbti negalėsime“, – nuoskaudą liejo A.Janušauskas. Jis teigė nesitikįs politikų paramos, kurie visada labiau palaiko gyventojus, o ne verslininkus.