Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2020 10 18

Ruošiamasi atnaujinti Rudaminos turgų

Vilniaus regione žinomą Rudaminos ūkininkų turgų planuojama atnaujinti. Rajono atstovų teigimu, prekybos vietų jame nepadaugės, tačiau bus patrauklesnės ir patogesnės darbo sąlygos.
Rudaminos turgus
Rudaminos turgus / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Pasak savivaldybės Viešųjų ir tarptautinių ryšių skyriaus vedėjos Jolantos Gulbinovič, turgavietės infrastruktūros sutvarkymas turėtų paskatinti kaimo gyventojus daugiau prekiauti savo produkcija.

„Rudaminos turgus yra populiarus tarp vietos gyventojų ir lankytojų, juo naudojasi daug prekybininkų ir iš gretimų Šalčininkų rajono savivaldybės gyvenviečių“, – BNS sakė J. Gulbinovič.

Be kita ko, tikimasi, kad didesnė pasiūla ir atnaujintos prekybos vietos paskatins turgavietėje lankytis pirkėjus ne tik iš Vilniaus, bet ir kitų rajonų.

Planuojama, kad darbai bus pradėti kitąmet birželį ir truks apie metus.

Turgavietėje numatoma įrengti lauko paviljonus ir stogines su prekystaliais, sutvarkyti infrastruktūrą, kelias platesnes prekybos vietas negalią turintiems prekybininkams.

Be to, turgavietės teritoriją numatoma išplėsti iki 1,4 hektaro, bet vietų skaičius iš esmės nesikeis – prekiauti galės apie 250 prekybininkų. Teritorija bus paskirstyta į šešias zonas – prekybos maisto produktais, automobiliais, rūbais, buities prekėmis, ūkio padargais ir įrankiais, augalais, smulkiais gyvūnais ir pašarais.

Suremontavus paviljoną jame vietoje prekybininkų įsikurs turgavietės administracija bei veterinarijos kontrolė. Be to, numatoma įrengti automobilių aikšteles, dviračių stovus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kalėdinis „Teleloto“ stebuklas – saulėtas dangus bene kiaurus metus
Reklama
Netikėtai didelis gyventojų susidomėjimas naujomis, efektyviomis šildymo priemonėmis ir dotacijomis
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos