Vienas iš K. Čilinsko Seime užregistruotų projektų nustato, kad naikinami Seimo narių darbo užmokesčio priedai, kurie iki šiol buvo vadinami „išlaidomis“ biurui, transportui, telefonui ir pan. K. Čilinskas nurodo, kad pagal dabartinį statutą eiliniams Seimo nariams tiesiogiai ar netiesiogiai – per frakcijų finansavimą – galima gauti (skaičiuojant pagal šių metų šalies vidutinį mėnesinį uždarbį) 9395 Lt priedą. Seimo, komitetų ir komisijų vadovams bei pavaduotojams šie priedai dar didesni.
Pasak K. Čilisnko, Konstitucinis teismas yra išaiškinęs, kad Seimo nariai gali gauti tik darbo užmokestį ir kompensaciją už išlaidas einant pareigas. Tuo tarpu pagal Seimo patvirtintą Seimo Statutą, didesnė priedų Seimo nariams dalis pavadinama „išlaidomis“, tačiau nereikalaujama įrodymų, ar jos buvo. Lygiai taip pat nereikalaujant įrodymų apie faktines išlaidas, Statute nustatytos išmokos frakcijoms – už ekspertizes, darbo grupes ir t. t. K. Čilinsko teigimu, tokios išmokos gali būti paslėptas priedas prie uždarbio, nes Seimo nariams ir frakcijoms atsiranda galimybė jas gauti ir nedarant faktinių išlaidų. Todėl projekte siūloma visas šias panaikinti, o palikti tik dokumentais pagrįstų Seimo narių ir frakcijų išlaidų kompensavimą. Be to, siūloma sumažinti tų kompensacijų viršutinę ribą tris kartus - iki 1,4 vidutinio šalies darbo užmokesčio.
K. Čilinskas taip pat prašo Seimo Pirmininko teikti Seimo posėdžiui kitus projektus, kurie nustato galimybę Seimo ir Vyriausybės narius traukti atsakomybėn už Politikų elgesio kodekso pažeidimus ir numato Seimo narių uždarbio sumažinimą už privačių interesų priešpastatymą viešiesiems ir už pasirodymą Seime neblaiviam. Seimas šiam K. Čilinsko projektui po pateikimo buvo pritaręs dar pavasario sesijoje, tačiau tolimesnė priėmimo procedūra nevykdoma.
K. Čilinsko teigimu, Seimo vadovybė suvaržė Seimo galimybes priimti svarbius projektus, nustatydama, kad didesnę dalį savaitės Seimo nariai ne dirba Seime, o užsiiminėja rinkiminiais susitikimais.