Nustatyta, kad 2009–2010 metais ne visos korupcijos prevencijos priemonės Savivaldybėje buvo įgyvendinamos: nebuvo vykdomas teisės aktų ar jų projektų antikorupcinis vertinimas, Savivaldybė nė karto nesikreipė į STT dėl asmenų, siekiančių eiti arba einančių pareigas Savivaldybės įstaigoje, patikrinimo.
Pažymėtina, kad Savivaldybė turėtų aktyviau įgyvendinti antikorupcinį visuomenės švietimą ir informavimą, valstybės tarnautojų antikorupcinį mokymą.
Savivaldybės Tarybos sprendimu yra patvirtinta Antikorupcijos komisija, kuri turėtų formuoti antikorupcinę politiką. Tenka konstatuoti, kad Antikorupcijos komisijos veikla yra fragmentiška ir nepakankama. Komisija 2010 metais sušaukė tik 1 posėdį.
Analizės metu įvertintas korupcijos prevencijos priemonių, nustatytų Korupcijos prevencijos įstatymo 5 straipsnyje, įgyvendinimas Savivaldybėje, taip pat antikorupciniu požiūriu analizuotos Savivaldybės administracijos Ūkio ir urbanistikos skyriaus bei Nuolatinės statybų komisijos vykdomos procedūros
teritorijų planavimo ir statybos srityse, įvertinti skyriaus veiklą reglamentuojantys teisės aktai.
Išanalizavus Savivaldybės administracijos Ūkio ir urbanistikos skyriaus veiklą reglamentuojančius vidinius teisės aktus, nustatyta, kad nepakankamai išsamiai reglamentuota vykdomos veiklos apimtis (veikla platesnė nei reglamentuota), nenustatytos atsakomybės ribos ir kontrolė.
Savivaldybės interneto tinklalapyje ir vietiniuose stenduose pateikiama informacija apie asmenų aptarnavimą neinformatyvi. Nesant išsamios, patikimos ir laiku visuomenei pateikiamos informacijos apie paslaugas, sudaromos sąlygos Savivaldybės tarnautojų diskrecijai (veikti savo nuožiūra) priimant sprendimus ir daugėja galimybių pasireikšti korupcijai.
Siekdami mažinti korupcijos pasireiškimo galimybes Savivaldybėje ir gerinti institucijos veiklą, vykdant korupcijos prevenciją, STT pareigūnai pateikė rekomendacijų ir pasiūlymų.