L. Linkevičius pabrėžė, kad šiuo metu svarbiausia stiprinti ir plėsti tarptautinės stebėsenos sistemos tinklą ir pajėgumus, kurie leidžia nustatyti įvykdytų branduolinių bandymų vietą ir radionuklidų kiekį. Būtent ši sistema leido nustatyti, kad Šiaurės Korėja įvykdė branduolinius bandymus 2013 m. vasario mėnesį.
Visuotinio branduolinių bandymų uždraudimo sutartis buvo priimta 1996 m. Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje. Ją pasirašė 177 šalys, ratifikavo 138 valstybės. Ši sutartis iki šiol nėra įsigaliojusi, tačiau XIV sutarties straipsnis numato, kad sutartį pasirašiusių ir ratifikavusių šalių sprendimu kas dvejus metus bus rengiama konferencija, apžvelgianti problemas, susijusias su branduoliniais bandymais. Lietuva Visuotinio branduolinių bandymų uždraudimo sutartį pasirašė 1996 m., Seimas ją ratifikavo 1999 m.
L. Linkevičius dvišaliu lygmeniu taip pat susitiko su Jungtinių Arabų Emyratų, Mozambiko, Malaizijos bei Mianmaro užsienio reikalų ministrais. Tarp svarbiausių aptartų temų – aktyvesnis verslo ryšių plėtojimas, dvišalių santykių stiprinimas, galimybė pasinaudoti studijų programomis, bendradarbiavimas tarptautinėse organizacijose.
Be to, Niujorke Lietuvos diplomatijos vadovas ir Rytų Timoro užsienio reikalų ministras Jose Luisas Guterresas pasirašė komunikatą, kuriuo užmegzti Lietuvos ir Rytų Timoro diplomatiniai santykiai. Rytų Timoras – jauna, 1,2 mln. gyventojų turinti Pietryčių Azijos valstybė. Tai jau 170-oji pasaulio šalis, su kuria Lietuva užmezgė diplomatinius santykius.