Jeigu rinkimai į Seimą vyktų kitą sekmadienį, už šią partiją balsuotų 21,7 proc. respondentų, o vasarį jų buvo 23,6 procento.
Antri pagal populiarumą – opoziciniai Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, už kuriuos balsą atiduotų 13,6 proc. apklaustųjų (12,1 proc. vasarį). Už valdančiąją Lietuvos socialdemokratų partiją balsuotų 7,8 proc. respondentų (9,6 proc.), už opozicinį Liberalų sąjūdį – 5,1 proc. (4,3 proc.). Už Lietuvos lenkų rinkimų akciją – Krikščioniškų šeimų sąjungą savo balsus atiduotų 3 proc. (2,7 proc.) gyventojų.
Lietuvos centro partiją rinktųsi 2,9 proc. (vasarį 2,6 proc.), partiją „Tvarka ir teisingumas“ – 2,5 proc. (2,7 proc.), Darbo partiją – 2,3 proc. (3,3 proc.).
„Vilmorus“ direktorius Vladas Gaidys sako, kad kelių mėnesių apklausos rodo valdančiųjų populiarumo mažėjimo tendenciją.
„Per mėnesį tai nėra daug, bet nuo gruodžio mėnesio („valstiečių“) populiarumas nukrito 10 procentinių punktų. Iš pradžių sumažėjo nuo gruodžio iki sausio, o dabar tai tęsiasi iki kovo. Tokia tendencija. Gal tai nėra pavojinga tendencija, jie tebeturi didelį populiarumą, bet tai vis tiek yra tendencija. Opozicinių partijų populiarumas kyla, o tų, kurios yra pozicijoje, populiarumas mažėja“, – LRT radijui sakė sociologas.
15,4 proc. (vasarį – 13,1 proc.) apklausos dalyvių teigė, kad iš viso neitų balsuoti, o 21 proc. (20,3 proc.) sakė nežinantys, už ką balsuotų.
Bendrovė „Vilmorus“ dienraščio užsakymu reprezentatyvią visuomenės apklausą atliko 2017 metų kovo 8-12 dienomis.