Čia vyko jau penktasis susitikimas su šalių partnerių atstovais – pedagogais bei mokiniais iš Lietuvos, Lenkijos, Portugalijos, Ispanijos, Turkijos bei Rumunijos.
Susitikimo metu buvo malonu pamatyti jau pažįstamus veidus ir susipažinti su dar nematytais šauniais žmonėmis.
Visą savaitę pedagogai turėjo puikią galimybę susipažinti su Rumunija: jos gamta, miestais ir miesteliais (Sinaia, Bukareštu ir Jasai) nuolat besikeičiančiu klimatu, žmonėmis, kultūra, kalba, istorija, tradicine rumuniška virtuve, architektūra, miestų legendomis bei ypatinga mūsų partnerių Rumunijoje mokykla, kuri yra skirta specialiųjų poreikių turintiems mokiniams.
Projekto dalyviai aktyviai bendravo, patikslino bendrai siekiamus tikslus, uždavinius, apsvarstė, kokie turėtų būti veiklos rezultatai ir numatė paskutiniojo šeštojo visų projekto siejamų mokyklų susitikimo datą ir vietą. Baigiamasis tarptautinio projekto iPHOTO-myPHOTO susitikimas vyks Ispanijoje birželio pradžioje.
Viešnagės dienomis visi atvykę šalių partnerių atstovai vedė trumpas pamokėles Lenkijos, Ispanijos, Portugalijos, Rumunijos, Turkijos bei Lietuvos atstovams.
Lietuvos komanda pristatė žymiausius Lietuvos lankytinus objektus.
Lietuvos komanda pristatė žymiausius Lietuvos lankytinus objektus. Prieš pristatymą, mokiniams grupelėse buvo pateikta užduotis: iš sukarpytų nuotraukų dėlionės sudėlioti žymius Lietuvos lankytinus objektus, apie kuriuos jie vėliau sužinojo daugiau informacijos besiklausydami lietuvių mokytojų pristatymo.
Susitikimo metu vyko ketvirtoji fotografijos paskaita ir ketvirtoji tarptautinio Erasmus+ daugiašalės partnerystės projekto iPHOTO-myPHOTO nuotraukų paroda, kuri buvo surengta Iaşi miesto centre esančiame Al.I. Cuza universitete.
Rumunijos atstovais nuoširdžiai rūpinosi atvykusiais projekto dalyviais visose situacijose, domėjosi visomis šalimis, dėkojo už įdomius pristatymus, gražų bendravimą, pagalbą.
Projekto dėka per labai trumpą laiką buvo ne tik sustiprinti jau užmegzti tarptautiniai dalykiniai ryšiai bei nuoširdūs, draugiški asmeniniai santykiai, bet ir užmegzti nauji šilti santykiai su dar nepažįstamais projekto dalyviais.
Erasmus+ programa yra Mokymosi visą gyvenimą programos dalis, kuri Lietuvoje administruojama Švietimo mainų paramos fondo. Projekto finansavimą remia Europos Komisija. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už jame pateiktos informacijos naudojimą.