Jei taryba pritartų šiems planams, pradinė prieplaukos kainą aukcione būtų per 60 tūkst. eurų, nepardavus jos per pirmąjį aukcioną, kaina kristų iki 42 tūkst. eurų, neįvykus ir antrajam aukcionui, pirkėjams būtų siūloma ją įsigyti už 30 tūkst. eurų.
Prieplauką Vilniaus savivaldybė įsigijo dar 2011-aisiais, ją konkurso būdu išsinuomojo verslininkas Aurelijus Kaunas.
Anot verslininko, sprendimas parduoti prieplauką yra racionalus, nes tai leistų pritaikyti sovietmečiu statytą prieplauką šiuolaikinėms reikmėms.
Jis BNS tvirtino, kad nuomos sutartis yra sudaryta iki 2016 metų rugpjūčio. Anot verslininko, sprendimas parduoti prieplauką yra racionalus, nes tai leistų pritaikyti sovietmečiu statytą prieplauką šiuolaikinėms reikmėms.
„Mes visi esame suinteresuoti, kad tas įvyktų, nes mes ją nuomojames ir išvis nieko negalime padaryti, net uždaros patalpos, nes restoranas, kuris yra padarytas, jis yra laikinas statinys ant prieplaukos.
Aš būčiau suinteresuotas išsinuomoti dar dešimčiai metų, bet tik su galimybe, kad ją būtų galima perdaryti kitaip“, – sakė A.Kaunas.
Vis dėlto siūloma 60 tūkst eurų kaina, anot jo, yra „nustatyta neadekvačiai“, nes savivaldybė prieš kelerius metus prieplauką nupirko maždaug už 100 tūkst. litų.
„Savivaldybė ją nupirko prieš ketverius metus už 100 ar 110 tūkst. litų. Tad jei ji kainavo apie 30 tūkst. eurų tuo metu, atsiradus natūraliam nusidėvėjimui, tiek buhalteriniam, tiek praktiniam, jos kaina padidėjo dvigubai?“ – stebėjosi verslininkas.
Anot A.Kauno, šiuo metu prieplaukoje veikia restoranas, ji taip pat teikia švartavimosi paslaugas septyniems laivams.